Nieprzeczytane posty

Re: Najlepsze biuro podróży

51
Ja najchętniej podróżuję z Itaką- jednak zwracam bardzo mocno uwagę na ugruntowaną pozycję biura, rozpoznawalność i bałabym się jechać z jakimś małym biurem chociaż oczywiście mogłoby się okazać, że wszystko będzie ok, wolę jednak dmuchać na zimne, a na wakacjach z Itaką jeszcze się nigdy nie zawiodłam

Re: Najlepsze biuro podróży

52
Ja bardzo serdecznie polecam biuro turystyczne Itaka. Z wyjazdami nie ma żadnego problemu, to co jest w broszurce reklamującej dany wyjazd okazuje się prawdą po przyjeździe na miejsce. Bardzo podoba mi się ich podejście do klienta już po odbyciu wyjazdu tzn. zawsze wysyłają aktualne katalogi oraz raz otrzymałem książkę, która opisywała normalną fabułę plus posiadała przepisy (to co jedli bohaterowie), póżniej tą książkę widziałem w Empiku. Takie małe rzeczy a klient mile wspomina.

Re: Najlepsze biuro podróży

53
Jak dla mnie najlepsze to ....... - byłam już z nimi na kilku wyjazdach i za każdym razem byłam zachwycona poziomem organizacji. Warto zaznaczyć, że mają w ofercie wiele ciekawych i oryginalnych miejsc, np. w czerwcu wyjeżdżamy do Izraela, który od zawsze był moim marzeniem: mieszanka kultur, pyszne jedzenie :)

Re: Najlepsze biuro podróży

54
Latałem do tej pory z wieloma biurami podróży:
itaką
rainbow tours
sun fun
tui


I szczerze powiedziawszy to nie widziałem róznicy pomiędzy nimi. Polecam kierowac się głónie ceną no i tym czy biuro jest wyplacalne ( można sprawdzić czy nie jest zadłużone)

Re: Najlepsze biuro podróży

55
Wasze typy z grubsza pokrywają się z tym jakie biura wygrywają w konkursach :)
Niedawno było ogłoszenie wyników konkursu Touroperator Roku.
Wyniki były takie:

Turystyka Egzotyczna – Logos Travel Marek Śliwka – nagrodę odbierał Pan Marek Śliwka
Turystyka Młodzieżowa- Biuro ATAS – nagrodę odbierał Prezes zarządu Pan Paweł Sławiński
Turystyka Autokarowa – BP OSKAR –nagrodę odbierał Prezes Zarządu Pan Janusz Szymański

W konkursie głównym zwycięzcami zostali:

Grecos Holiday III miejsce – nagrodę odbierał Wiceprezes Zarządu Pan Janusz Śmigielski
Coral Travel II miejsce – nagrodę odbierał Dyrektor Generalny Pan Kaan Ergün

Przyznano 2 równorzędne pierwsze nagrody dla:
Rainbow Tours –I miejsce – nagrodę odbierał Dyrektor Sprzedaży Agencyjnej i Franczyzowej Pan Andrzej Tokarczyk
Biuro Podróży ITAKA – I miejsce – nagrodę odbierał Wiceprezes Zarządu Pan Piotr Henicz

Przyznano nagrodę specjalną Touroperatora X- lecia w latach 2009-2019 dla Biura Podróży Itaka za zajęcie pierwszych miejsc w konkursie w latach 2011,2013,2014,2016,2017,2018,2019.

Re: Najlepsze biuro podróży

57
Najlepiej skorzystać z usług jakiegoś dużego biura, które ma agentów w każdym większym mieście - także w Poznaniu. Rainbow Tours, Itaka, Grecos - jeśli chodzi o wakacje dla dorosłych. Dla dzieci ATAS. Kompas, OK Tours. W ogóle nie wiem czy przejmować się lokalizacją skoro i tak rezerwacji dokonuje się online to jaka to różnica gdzie biuro ma siedzibę?

Re: Najlepsze biuro podróży

58
Jeśli chodzi o lokalizacje biura to jest się czym przejmować. Ryanair wciąż zalega mi 1200 zł, pierwszy lot zamieniłem na voucher i jak próbuje wykorzystać go na nowy lot to wiecie co sie stało? opcja voucheru nie działa. Drugi wymieniłem na pieniądze i czekam już 2 mc, a infolinia nie działa albo trzeba czekać. Do głównego biura nie pojadę bo Irlandia jest za daleko. To jest właśnie różnica gdzie znajduje się dane biuro.

Lokalizacja biur nigdy nie ma znaczenia jak nie ma problemów ale jak już sie pojawią to już inna historia.

Re: Najlepsze biuro podróży

59
atas pisze: 28 lis 2019 11:08 Wasze typy z grubsza pokrywają się z tym jakie biura wygrywają w konkursach :)
Niedawno było ogłoszenie wyników konkursu Touroperator Roku.
Wyniki były takie:

Turystyka Egzotyczna – Logos Travel Marek Śliwka – nagrodę odbierał Pan Marek Śliwka
Turystyka Młodzieżowa- Biuro ATAS – nagrodę odbierał Prezes zarządu Pan Paweł Sławiński
Turystyka Autokarowa – BP OSKAR –nagrodę odbierał Prezes Zarządu Pan Janusz Szymański

W konkursie głównym zwycięzcami zostali:

Grecos Holiday III miejsce – nagrodę odbierał Wiceprezes Zarządu Pan Janusz Śmigielski
Coral Travel II miejsce – nagrodę odbierał Dyrektor Generalny Pan Kaan Ergün

Przyznano 2 równorzędne pierwsze nagrody dla:
Rainbow Tours –I miejsce – nagrodę odbierał Dyrektor Sprzedaży Agencyjnej i Franczyzowej Pan Andrzej Tokarczyk
Biuro Podróży ITAKA – I miejsce – nagrodę odbierał Wiceprezes Zarządu Pan Piotr Henicz

Przyznano nagrodę specjalną Touroperatora X- lecia w latach 2009-2019 dla Biura Podróży Itaka za zajęcie pierwszych miejsc w konkursie w latach 2011,2013,2014,2016,2017,2018,2019.
Gratulujemy wygranych, to może biuro Atas pochwali się jakąś statuetką, chętnie pooglądamy

Re: Najlepsze biuro podróży

60
Lokalizacja biur nigdy nie ma znaczenia jak nie ma problemów ale jak już sie pojawią to już inna historia
moja historia skończyła się na kilka tyś w "plecy". Biuro z Hiszpanii. W Polsce mieli niby swojego pośrednika, z którym miałem tylko kontakt e-mail i kilka razy rozmawiałem tel. Biuro w Polsce zniknęło z dnia na dzień. Otrzymałem od nich dwa vouchery, które były bez pokrycia. Centrala w Hiszpanii ich nie widziała w systemie :shock:
Tyle w temacie Biur on-line.

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron