Nieprzeczytane posty

Re: Najlepsze biuro podróży

29
timon pisze:Itaka od paru lat jest numerem jeden w naszym kraju i raczej jest to pozycja nie zagrożona.
U mnie podobnie. W tym roku kontynuowałam wyprawy z nimi wyjeżdzając na Cypr. Szkoda że tak szybko minął czas tam. Pozostała już tylko opalenizna..:(

Re: Najlepsze biuro podróży

30
Dobra rada dla wszystkich wybierających biuro podróży, by nie kierować się tylko opinią innych, ale po pierwsze sprawdzić, czy firma ma gwarancję ubezpieczeniową, na jaką kwotę i do kiedy - rejestr organizatorów wycieczek prowadzi Ministerstwo Sportu I Turystyki http://turystyka.gov.pl
Prowadzę biuro i nie raz dostałam propozycję, że ktoś za kasę powpisuje na różnych portalach pozytywne komentarze, uważam to za nieetycznie, ale jest czasami praktykowane. Najlepsza jest opinia od bezpośrednio znanej osoby :-) ale i to nie gwarantuje, że każdy Kowalski będzie zadowolony, bo po pierwsze przysłowiowych Kowalskich nie ma, każdy jest inny, a po drugie nawet ta sama wycieczka realizowana z inną grupą, też jest inna :-)
Szukajcie biur z indywidualnym podejściem do klienta, małych, które mają gości, a nie tłumy klientów :-)
A bankructwa? Jak wiemy dużym też się zdarzało i to z rozmachem. Bezpieczeństwo gości w takiej sytuacji gwarantuje umowa gwarancji bankowej i marszałek danego województwa :-)

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości