Nieprzeczytane posty

Re: Najlepsze biuro podróży

32
Czy znacie może biuro podróży Memories Vacations? Specjalizują się w egzotycznych kierunkach. Organizują podróże na safari w Tanzanii, do Wietnamu, Kambodży czy też wypoczynek w Tajlandii.
Jakiś czas temu skorzystaliśmy z ich oferty i wybraliśmy się z mężem właśnie do Wietnamu. Jestem bardzo zadowolona. Na początku wprawdzie planowałam sama zorganizować podróż niemniej mieliśmy jedynie dwa tygodnie wolnego tak więc wybraliśmy wycieczkę z biurem. Okazało się to dobrym rozwiązaniem ponieważ program zwiedzania był bardzo dobrze skonstruowany tak więc zwiedziliśmy bardzo wiele. Był również czas na wypoczynek.
Polecam również z uwagi na indywidualne podejście do klienta.

Re: Najlepsze biuro podróży

33
Ja już kiedyś pisałam. ITAKA dla bardziej popularnych kierunków i osob, którym nie przeszkadza przebywanie w dużych grupkach na wycieczkach. Indywidualne podejście do klienta w zasadzie dzisiaj zapewnia każde tego typu biuro które specjalizuje się w egzotyce i wyjazdach na zamówienie. To już nie wyróżnik a podstawa, dlatego niech każdy znajdzie swoje biuro. Wiadomo, że pierwszy raz jak się jedzie z kimś nieznanym to jest to lekkie ryzyko, ale jak to mówią" no risk, no fun".

Re: Wojażer 50+

36
Wycieczka do Londynu 50+ za droga, biorąc pod uwagę proponowaną jakość świadczonych usług:
- 4 dni-1790 od os + 70 GBP,
- odległość hotelu od centrum miasta, około godziny drogi (pociąg plus metro) w jedną stronę,
- jedzenie w hotelu- śniadania każdego : dnia pół topiony ser plus konserwowa wędlina oraz dżem i pieczywo tostowe,
- obiadokolacje w śmierdzącym pubie, stolik koło wychodka,
- podana fasola z ryżem (miała być wołowina) po ponad 1,5 godziny oczekiwania, po interwencjach
- pokoje w przyziemiu,
- program, szybkość zwiedzania zdecydowanie niedostosowany dla 50+ (przyczyna omdlenia jednej z uczestniczek w metrze),
- reklama na którą mogą nabrać się seniorzy 50+ jest tylko nośnym hasłem reklamowym.
NIE POLECAM

Plus: przewodnik oraz pilot

Re: Najlepsze biuro podróży

37
karolina.m pisze:Ja już kiedyś pisałam. ITAKA dla bardziej popularnych kierunków i osob, którym nie przeszkadza przebywanie w dużych grupkach na wycieczkach. Indywidualne podejście do klienta w zasadzie dzisiaj zapewnia każde tego typu biuro które specjalizuje się w egzotyce i wyjazdach na zamówienie. To już nie wyróżnik a podstawa, dlatego niech każdy znajdzie swoje biuro. Wiadomo, że pierwszy raz jak się jedzie z kimś nieznanym to jest to lekkie ryzyko, ale jak to mówią" no risk, no fun".
Ale Itaka to nie zawsze duże grupy. Wszystko zależy od tego jaką ofertę wybierzesz. Można przecież wybrać mały, kameralny hotel czy nawet pensjonat z niewielkim obłożeniem, gdzie będziesz cieszyć się prywatnością i atmosferą sprzyjającą intymności.

Re: Najlepsze biuro podróży

38
a_gatka pisze:
karolina.m pisze:Ja już kiedyś pisałam. ITAKA dla bardziej popularnych kierunków i osob, którym nie przeszkadza przebywanie w dużych grupkach na wycieczkach. Indywidualne podejście do klienta w zasadzie dzisiaj zapewnia każde tego typu biuro które specjalizuje się w egzotyce i wyjazdach na zamówienie. To już nie wyróżnik a podstawa, dlatego niech każdy znajdzie swoje biuro. Wiadomo, że pierwszy raz jak się jedzie z kimś nieznanym to jest to lekkie ryzyko, ale jak to mówią" no risk, no fun".
Ale Itaka to nie zawsze duże grupy. Wszystko zależy od tego jaką ofertę wybierzesz. Można przecież wybrać mały, kameralny hotel czy nawet pensjonat z niewielkim obłożeniem, gdzie będziesz cieszyć się prywatnością i atmosferą sprzyjającą intymności.
ITAKA ma grupy 10 osobowe?

Re: Najlepsze biuro podróży

40
Dla mnie nie ma problemu, żeby mieszkać w jednym hotelu z dzieciakami. Sama mam dwójkę i co roku wybieramy się na wspólne wakacje z Planujemywakacje.pl. Dzieciak są zawsze zachwycone, rodzice zresztą też. Byliśmy już w Hiszpanii, Włoszech i Grecji, a teraz przymierzamy się do wyprawy do Meksyku.

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości