Nieprzeczytane posty

Z jakim biurem na narty?

1
Jakie biuro podróży polecacie? Chcemy jechać z mężem w lutym na tydzień w Alpy na narty. Wyjazd ma być dobrze zorganizowany od strony logistycznej, tak, żeby dało się jak najlepiej ten czas wykorzystać głównie na stokach. Będzie to nasz pierwszy zagraniczny wyjazd na narty. Możecie jakieś biuro polecić?

Re: Z jakim biurem na narty?

2
ja nigdy nie zawiodłam się na TUI. Tak więc to BP moge polecić w 100%.
Czasem oferta tego biura pokrywa się z innymi np. Itaką, Rainbowtours czy Oasis (nie narty). Wielokrotnie wypada ten sam hotel w innym biurze taniej niż w TUI lecz pamiętać nalezy, że odbywa się to często kosztem standardu pokoju.

A nie rozważasz możliwości samodzielnego zorganizowania wyjazdu? Na prawdę bywa taniej za wybrany standard pobytu

Re: Z jakim biurem na narty?

3
Dwa razy byłem na wyjeździe zorganizowanym z biurem Jafi Sport. Za pierwszym razem było to Livigno za drugim Madonna di Campiglio. Oba wyjazdy uważam za bardzo udane, za równo pod względem organizacyjnym jak i finansowym. Wszystko było załatwione, nie trzeb było się o nic martwić no i koszty stosunkowo niskie. W tym roku wybieram się na narty samochodem ze znajomymi i już przekroczyłem planowany budżet...

Re: Z jakim biurem na narty?

6
Zależy chyba czy to wyjazd rodzinny czy wyjazd młodzieżowy a może pierwszy wyjazd dziecka na naukę jazdy na nartach.

Na rodzinne wyjazdy to rodzima ITAKA. Jak już to wolę kupować u naszych a nie w zagranicznych biurach. Wyjazdy dla dzieci w lokalnych, małych biurach preferuję. Taki organizator zadba o szczegóły i kontakt z nim jest zupełnie inny. Mam tez wrażenie, że takie firmy o wiele bardziej się "starają" o klienta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron