Nieprzeczytane posty

Re: Wczasy dla seniorów

2
Masz na mysli grupy seniorów, czyli wyjazd dla grupy np. 65+, czy zniżki dla osób w wieku 65+?
Jeśłi o zniżki chodzi, to właściwie każde biuro takowe oferuje, jednak najczęściej przed i po wysokim sezonie. Grupy złożone z seniorów również wyruszają wiosną lub jesienią, wówczas taniej i nie ma upałów.
Itaka ma ofertę dla seniorów np. objazdówka po Włoszech. Sporą ofertę dla osób 55+ ma BP Atur

Re: Wczasy dla seniorów

5
nie chcę zakładać nowego wątku gdyż moje pytanie w sumie dotyczy seniorów jednak pytanie dotyczy troche innej rzeczy:) Chcę wysłac swoich rodziców na zasłużoną wycieczke po Europie, jednak przyznam, że na przestrzeni lat stałem się bardzo nieufny w stosunku do biur podróży. Nie chcę by moi rodzice utkneli gdzieś w Portugali założmy i się denerwowali sytuacją bo firma ogłosiła upadłość. Pytanie moje więc brzmi jak najlepiej sprawdzić biuro podróży? Czy jako “zwykły szary” człowiek mogę mieć dostęp do bazy jaką oferuje ]biuro informacji gospodarczej i tam sprawdzić te firmy które chce? Chcę wybrac biuro podrozy ktore znajduje się w najlepszej sytuacji finansowej ;)

Re: Wczasy dla seniorów

7
Przed zakupem wycieczki w biurze podróży warto sprawdzić, czy touroperator, z którym chcemy wybrać się na wakacyjny wyjazd, działa legalnie. Wystarczy dostęp do Internetu i skorzystanie z Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych. We wszystkich Urzędach Marszałkowskich jest prowadzona rejestracja organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Ministerstwo sportu prowadzi natomiast centralną ewidencję.
Pamiętaj, że pośrednik to nie organizator
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie biura podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości