Nieprzeczytane posty

Re: wycieczki zorganizowane

12
Most faktycznie fantastyczny i musze przyznac ze robi mega wrazenie. Ja akurat jechalem nim pociagiem do Malmo;) W Kopengadze mieszkalem jakis czas na studiach. MUsze przyznac ze nie zrobila na mnie za duzego wrazenia. Bardzo "zimne" miasto bez jakiegos uroku..no chyba ze ktos jest zakochany w starym stylu i lubi jednolite kolory i wszystko budowane z czerwonej cegly;) Maja bardzo duze i fajne ZOO co jak dla mnie bylo atrakcyjne. Poza tym slynne Tivoli ale bez szalu. Generalnie mi najbardziej imponowalo ich "poukladanie", czystosc, swietne rozwiazania komunikacyjne, pociagi, poziom nauczania, kultura ludzi. Po prostu to pokazuje gdzie jest Polska do reszty Europy. Do tej pory wiedzialem o tym tylko z opowiesci teraz sprawdzilem na sobie i juz nikt mi nie wmowi ze zagranica jest tak samo bo to po prostu gowno prawda i tyle. Przykre ale prawdziwe.

Re: wycieczki zorganizowane

16
Mnie szczerze mówiąc Kopenhaga nie zachwyciła... zwłaszcza syrenka, która okazała się taka malutka i drobna:- ))) Płynęłam tam 'pod żaglami', więc nie mam nic do napisania na temat promów. Za to polecam wszystkim serdecznie opcję rejsu morskiego, ale pod żaglami, jak wspomniałam. To jest dopiero przygoda:- )))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kopenhaga”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron