Nieprzeczytane posty

Buty na podroż do Mongolii

1
Temat, który zakładam wiąże się z podróżami, ale nie do końca.
Otóż chodzi o to, że wkrótce wyjeżdżam wraz z rodziną na krótki urlop do Mongolii. Przygotowania do podróży trwają... Powoli zaczynamy pakować wszystkie potrzebne rzeczy. W związku z tym zauważyłam, że nie mam butów, które nadają się do wyjazdu, dlatego poszukuję czegoś sprawdzonego. Co prawda mam jeszcze trochę czasu, ale chciałabym kupić coś jak najszybciej. Jestem fanem marki Bugatti i takich butów poszukuję. Czy wie ktoś gdzie znajdę buty tej firmy? Zależy mi na jakimś sklepie internetowym, bo nie mam czasu na bieganie po sklepach. Czy macie coś sprawdzonego? Z jakich stron korzystacie, kiedy kupujecie obuwie ?

Re: Buty na podroż do Mongolii

4
Bogdan_Kondracki pisze:W związku z tym zauważyłam, że nie mam butów, które nadają się do wyjazdu, dlatego poszukuję czegoś sprawdzonego. Co prawda mam jeszcze trochę czasu, ale chciałabym kupić coś jak najszybciej. Jestem fanem marki Bugatti i takich butów poszukuję. Czy wie ktoś gdzie znajdę buty tej firmy? Zależy mi na jakimś sklepie internetowym, bo nie mam czasu na bieganie po sklepach.

Uwazam, ze najwazniekszym czynnikiem, tak jak wczesniej wspomniane, buty powinny byc wygodne.
Nie wyobrazam sobie, aby zamowic buty na wyprawe przez internet, bez wczesniejszego przymierzenia. 8-)
Skoro masz troche czasu to proponuje przejechac sie do sklepu i przymierzyc.

Bogdan_Kondracki pisze:Czy macie coś sprawdzonego?

Ja kupuje na takie wyprawy wygodne i nieprzemakalne buty marki Lowa, ale ide do sklepu i przymierzam.
Sprawdzily sie nie tylko w Mongolii, ale rowniez na szczycie Kilimanjaro. :)

Pozdr. i zycze udanej wyprawy.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Buty na podroż do Mongolii

6
Zależy jakich butów szukasz:

Buty turystyczne: Niskoprofilowe modele z elastyczną podeszwą środkową są doskonałe do całodziennych wędrówek. Niektórzy ultralekcy plecakarze mogą nawet wybrać buty do biegania po szlakach na długie dystanse.

Buty na jednodniowe wędrówki: Buty te są przeznaczone do całodziennych wędrówek lub krótkich wycieczek z plecakiem z niewielkim obciążeniem. Często łatwo się uginają i wymagają niewiele czasu na włamanie, ale brak im wsparcia i wytrzymałości wytrzymałych butów plecakowych.

Buty plecakowe: Przeznaczone są do przenoszenia cięższych ładunków podczas wielodniowych wypraw w głąb kraju. Większość z nich ma wysoki fason, który owija się nad kostkami, zapewniając doskonałe wsparcie. Wytrzymałe i nośne, o sztywniejszych podeszwach środkowych niż lżejsze obuwie, nadają się do jazdy po szlaku lub poza nim.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mongolia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości