Nieprzeczytane posty

pierwsza podróż

1
Witam serdecznie :)
dostałam w prezencie od Córki wspólny wyjazd z Nią do ciepłego kraju na tydzień..Mam coś sama wybrać :) jestem przeszczęśliwa i zamarzyła mi się Hiszpania...co polecacie...coś niedrogo ...nie wiem jak szukać,.od czego zacząć... :?

będę wdzięczna za wskazówki.

Re: pierwsza podróż

3
Wszystko zalezy od budgetu i w jakim okresie, mozna nawet wyskoczyc poza Europe. :)
Z Hiszpanii polecam Kanary, a tak poza tym to Albania, Montenegro, Cypr.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: pierwsza podróż

5
Cześć, kolejne wakacje planuje spędzić w Hiszpanii, jeszcze rozważam dokładną lokalizację. Ale w czym problem.. z wakacji chciałabym wrócić z uwiecznionymi dronem pięknymi widokami, mam takie małe cudo drony-dji-mini-3i może wy się orientujecie jak to jest z używaniem dronów w tej części świata? Mają jakieś przepisy tam osobne? Orientujecie się może? Nie chciałabym mieć na miejscu nieprzyjemności po prostu.. a to byłaby najlepsza pamiątka z wakacji <3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hiszpania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości