Nieprzeczytane posty

Ulcinj

1
Witam!
Był ktoś z Was już moze w Ulcinju? Jakie wrazenia? Planuje wyjazd z rodzina 2+1, prawdopodobnie przez jakieś biuro podróży(nie mamy samochodu). Polecacie jakies konkretne hotele/biura ? Byłbym wdzięczny za szybka odpowiedz
Pozdrawiam

Re: Ulcinj

2
Byłem z rodziną na 3 auta w Czarnogórze rok temu, mieszkaliśmy na prywatnej kwaterze w miejscowości Dobra Voda w pobliżu Ulcinja. miasto piękne , ale nie polecam plaży, piasek jest ciemny, stasznie drobny(jak kurz) i żeby popływać trzeba wyjść bardzo daleko w morze( dobra woda dla dzieci). Polecam szukanie prywatnych kwater do mieszkania, można utargować niską cenę. jeśli ktoś chciałby wiedzieć więcej piszcie na maila : pieczara99@o2.pl chętnie pomoge

Re: Ulcinj

3
Ulcinj to nieduża miejscowość, ale jest tam wszystko co turystom potrzebne: prywatne kwatery, hotle,wielka plaża, dosyć tanie restauracje, malownicza starówka na skarpie, pięnie widoki, no i bliskość tak niezwykłych miejsc jak jezioro szkoderskie.
ja byłam tam z małym, tanim biurem podróży, na takiej zwiedzająco-odpoczywającej wyprawie, jeden z naszych lepszych urlopów.
Trzeba się tylko spieszyć bo podobno mają tam (na Ada Bojana) budować luksuswe kompleksy hotelowe niedługo...

Re: Ulcinj

4
Ulcinj ma swój specyficzny fajny klimat. Nie jest takim kurortem jak chociażby Budva, ale chyba w tym jego urok. Fajna jest Velika Plaża, do której można dojechać z centrum miasta busikiem (koszt ok 2 euro w obie strony). W samym centrum jest fajnie - jest co robić, pełno knajpek, restauracji, dyskotek. Deptak przy Małej plaży, gdzie wieczorami jest pełno ludzi.
Ważne jest to, że ceny nie są bardzo wysokie! Chyba to najtańszy kurort w Czarnogórze.
Byłam tam kilkakrotnie i zawsze i wypoczęłam i fajnie się bawiłam. Bardzo lubię ten klimat czarnogórskiego luzu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Czarnogóra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron