Nieprzeczytane posty

Re: Bałkany z biurem podróży

11
Czarnogórę i Albanię w jednej wycieczce to chyba na ponad 2 tygodnie w drodze :) Sama Albania to Szkodra, Kruja, Tirana, Durrës, Vlora, Berat, Gijokastra a Czarnogóra to Ulcinj, Bar, czerwone skały Petrovaca, wyspa Sveti Stefan, Kotor, jezioro Szkoderskie i inne. A będąc już na Bałkanach to pewnie warto zahaczyć o Macedonie czy Serbie. Całe Bałkany są warte zobaczenia i warto to robić już teraz, gdy ceny jeszcze są rozsądne, gdy kraje te nie są skażone aż tak globalną turystyką. Pamiętajmy, że kiedyś taka była Chorwacja a już teraz widać jaki ruch turystyczny tam jest generowany. To samo może (a nawet na pewno będzie) niedługo właśnie w takich krajach jak Czarnogóra czy Albania.

Re: Bałkany z biurem podróży

13
Dokładnie tak. Bałkany jako takie są dla nas atrakcyjne. Z jednej strony są to kraje które są biedniejsze od nas (np. Albania), a z drugiej oferujące niewiele mniej niż drożsi sąsiedzi. Wiele zabytków, ciepły klimat i sympatyczni ludzie. 15 dniowa wyprawa do Albanii, wraz z przejazdem autokarem z Warszawy, to koszt ok. 1600 zł. Prawie 2 tygodnie zwiedzania Albanii i okolicznych państw gdzie można zobaczyć wiele ciekawych miejsc jak np. Szkodra, Tirana, Vlora, Berat. Czy też zobaczenie skarbów sąsiedniej Macedonii (Treskavec, Ochryda itp.).

Re: Bałkany z biurem podróży

14
Zaciekawiłeś mnie. Nigdy nie byłem na Bałkanach. Z tego co mówisz cena jest bardzo przystępna. Tak się również złożyło, że jak na razie nie mam planów na wakacje. Tak właściwie to z ofertą jakiego biura podróży mamy do czynienia? Z góry dzięki za odpowiedź.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Czarnogóra”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości