Nieprzeczytane posty

Krym

1
Ekhmmm, przepiękne krajobrazy, wspaniali "normalni" ludzie, tanie używki ( alkohole, papierosy ), najładniejsze dziewczyny lecz oczywiście jak to na Ukrainie jest "ale"... mafia ( rosyjska ) która tym wszystkim tak naprawdę rządzi, tu by wypocząć trzeba wiedzieć jak to zrobić. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt.

Re: Krym

2
Witam,
Nie wiem czy trafiłam do dobrego wątku, ale proszę mi wybaczyć, jestem tu nowa. Poszukujemy z mężem osób chętnych na wyprawę na Krym, całkowicie niezorganizowaną (z pominięciem wszelkich biur podróży itd.), wiek jest nieistotny, liczy się tylko chęć dobrej zabawy i optymizm, który będzie na pewno potrzebny podczas podróżowania pociągiem :) . Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na mail: marzena.lesniak@o2.pl

Re: Krym

4
Krym to mój cel na nadchodzące wakacje: Bakczysaraj, Jałta, Sudak,Tarchankut, Czarytdah i po drodze Odessa. Trochę odpoczynku nad morzem, ale raczaj stawiam na zwiedzanie. Będziemy mieli bazę koło Eupatorii. sugerujecie coś dodać? Jadę z biurem, ale bez problemu mogę sobie któregoś dnia wybrać się gdzieś na własną rękę.

Re: Krym

5
Witam,myślę że to najciekawsza trasa,w zeszłym roku zaliczyłem taką swoim samochodem i zdecydowanie polecam zwiedzanie na własną rękę,nie ma żadnej MAFII(poniosła kogoś fantazja).Proponuję dorzucić wypad nad m. azowskie,nie ma tłumów,piękne zachody słońca.Na Mangup kale i Czufut kale zachęcam wejść pieszo,trochę ciężko ale wrażenia niezapomniane,koniecznie zobacz jaskinie marmurową na czatyrdach,najdłuższa trasa z podziemnym jeziorem jest najlepsza.Zachęcam do indywidualnego wyjazdu,mogę podać sprawdzone i tanie noclegi na wysokim poziomie.

Re: Krym

6
Kilka zdjęć z Krymu
nad azowskim w środku sezonu..
nad azowskim w środku sezonu..
DSC01838.JPG (137.88 KiB) Przejrzano 10568 razy
twierdza sudak
twierdza sudak
DSC01798.JPG (136.51 KiB) Przejrzano 10568 razy
czufut kale
czufut kale
DSC01593.JPG (182.52 KiB) Przejrzano 10568 razy
półwysep Tarchankut,Atlesh
półwysep Tarchankut,Atlesh
DSC01505.JPG (184.84 KiB) Przejrzano 10568 razy

Re: Krym

8
Valar pisze:"ale"... mafia ( rosyjska ) która tym wszystkim tak naprawdę rządzi,
Serio?... A w czym to się objawia? Jest jakos niebezpieczne? Planowałam zimowy wyjazd na Krym, ale mnie to trochę zastanowiło...

Re: Krym

9
kolega za dużo filmów sie na ogladał i defetyzm sieje,byłem tam pare razy autem i rowerem jakoś takich pierdół nie słyszałem ani nie widziałem ... Jak planowałeś to zrealizuj i zapodaj foty po powrocie :-)

Re: Krym

10
niootka pisze:Witam,
Nie wiem czy trafiłam do dobrego wątku, ale proszę mi wybaczyć, jestem tu nowa. Poszukujemy z mężem osób chętnych na wyprawę na Krym, całkowicie niezorganizowaną (z pominięciem wszelkich biur podróży itd.), wiek jest nieistotny, liczy się tylko chęć dobrej zabawy i optymizm, który będzie na pewno potrzebny podczas podróżowania pociągiem :) . Jeśli jest ktoś chętny to proszę pisać na mail: marzena.lesniak@o2.pl
kożank to nie ten wątek przejdź na ogólnie o podróżach/szukam towarzysza podróży ...
poproś moderatore o przeklejenie w odpowiednie miejsce ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ukraina”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości