Nieprzeczytane posty

Re: Wycieczki na Antarktyde

73
Wellness0 pisze:Niesamowite miejsce :)
Tak, magiczne miejsce, Antarktyda zrobila na mnie niesamowite wrazenie i od tamtego czasu pokochalem takie polarne klimaty. Udalo mi sie zobaczyc Biegun Polnocny, Alaske, Spitsbergen, Grenlandie i wyspy Franciszka Jozefa.
Moim marzeniem byloby zdobycie Bieguna Poludniowego, najlepiej z zaprzegiem Husky.
Przygotowania do takiej imprezy trwaly by jakies 2 lata. Poza tym potrzebni by byli sponsorzy, sam na pewno nie dzwignalbym wszystkich kosztow. Podobno samo pozwolenie kosztuje ok. 50 000.- Euro.
Mozna co prawda poleciec samolotem i wyladowac na Biegunie, ale moim zdaniem to nie jest az taka atrakcja, jak zdobyc Biegun.:-)

Pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Wycieczki na Antarktyde

76
Ja bylem przez gadventures.
Sprawdz ceny i porownaj.

Jak czas nie odgrywa roli, to mozesz poleciec do Ushuaia i kupic taniej w biurach na miescie.
Osobiscie nie polecam duzych statkow, preferuje statki max. do 120 pasazerow.

Pozdrawiam.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Wycieczki na Antarktyde

78
adamjanicki pisze:Słuchajcie :) Interesuje mnie wyprawa na Antarktydę. Pytanie jedno - czy jest tam jakaś opieka medyczna tzn. co jeśli złamię nogę lub złapie grype (odpukać) - co wtedy miałbym począć?
Na kazdym takim statku jest punkt medyczny i lekarz, ktory na pewno udzieli pomocy.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Wróć do „Antarktyda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron