Nieprzeczytane posty

Re: Antarktyda

11
również w 100% popieram dążenie do spełniania marzeń :) i też pozwolę sobie zadać pytanie: jakie fundusze przewidujesz przeznaczyć na taką wyprawę? Finansujesz to sam, czy z pomocą jakiegoś sponsora? Wiele z osób, które napisały wymienione przez Ciebie książki, podczas swoich wypraw miały finansowe wsparcie od sponsorów. Z innych źródeł wiem, że pozyskanie takich funduszy (szczególnie dla osób nieznanych, bez wyrobionej marki) jest bardzo trudne.
byle dalej...

Re: Antarktyda

12
Witam.
Bardzo się cieszę, że jest duże zainteresowanie tym tematem.
admin pisze:Jestem pełen podziwu dla kogoś kto tak skutecznie realizuje swoje pasję,zwłaszcza iż to nie lada wyczyn.Jestem przekonany że nie będę jedyną osobą,która będzie cie pytać o twoją ekspedycję.Na początek jednak nasuwa się pytanie skąd takie zainteresowanie właśnie do Antarktydy ?
Zainteresowanie Antarktydą hmmm .. trudno powiedzieć, u mnie dużo rzeczy zaczęło się naglę np. pasja związana z meteorytami.
Od zawsze kochałem mrozy i zimę. Ale po cudownych opowieściach o Antarktydzie, rewelacyjnych książkach i wspaniałych filmach, wyprawa na biegun stała się moim największym marzeniem.
Wszystkie bariery i zagrożenia z tym związane odjechały na dalszy tor, oczywiście trzeba się z tym liczyć, ale życie jest za krótkie, aby się tym przejmować, dlatego o tym nie myślę.
backpacker pisze:również w 100% popieram dążenie do spełniania marzeń :) i też pozwolę sobie zadać pytanie: jakie fundusze przewidujesz przeznaczyć na taką wyprawę? Finansujesz to sam, czy z pomocą jakiegoś sponsora? Wiele z osób, które napisały wymienione przez Ciebie książki, podczas swoich wypraw miały finansowe wsparcie od sponsorów. Z innych źródeł wiem, że pozyskanie takich funduszy (szczególnie dla osób nieznanych, bez wyrobionej marki) jest bardzo trudne.
Co do funduszy to już jest gorszy problem, jakbym miał sam finansować moją wyprawę to nie wiem czy za 20 lat, by się to udało.
Dlatego oczywiście poszukuje sponsora, lecz to nie jest takie proste, właśnie m.in. ze względu na to, iż nie jestem znany i potrzeba rozgłosu, dlatego muszę się bardzo starać i podchodzić optymistycznie do życia, nawet jak się nie uda to do ostatniej sekundy, trzeba mieć nadzieje na to, że się uda :)

Dziękuje i Pozdrawiam
Kamil.
Pozdrawiam Meteoryt.

Re: Antarktyda

13
Część moich znajomych, zapalonych alpinistów, starając się o wsparcie finansowe swoich wypraw (jakże kosztownych) otrzymywało pomoc w postaci sprzętu turystycznego. Z tego co wiem to taką własnie formę wsparcia sponsorów otrzymać jest nieco łatwiej - zawsze coś. Dobrym pomysłem może być założenie bloga/strony gdzie umieszczał będziesz swoje dotychczasowe zdjęcia/teksty czy opisy - jako próbkę swoich możliwości.

Trzymamy kciuki!

Re: Antarktyda

14
Oczywiście zdjęcia u nas na forum,również mile widziane :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Antarktyda

16
Witam serdecznie,
czy mozna porownac wyprawe na Antarktyde z wyprawa w Himalaje? Planuje paratrekking w Himalaje - tzn. bedziemy wchodzic do ok. 4.500 tys wysokosci, poczym z troche nizszego etapu startowac i leciec spowrotem na paralotni. Czy ktos juz cos takiego planowal, albo sam przezyl? Moze ktos da mi jakies wskazowki, porady?
:o)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Antarktyda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości