Nieprzeczytane posty

Nowe narzędzie do wyszukiwania noclegów!

1
W miniony weekend wyjechałem z oferty, którą dostałem z REKLAMA USUNIĘTA Polecam ten serwis, bo to chyba dość fajna rzecz. Polega na składaniu zapytań ofertowych o noclegi w konkretnych miejscach, warunkach i przedziałach cenowych. Wystarczy tylko oczekiwać na propozycje pochodzące bezpośrednio od właścicieli hoteli, pensjonatów, czy pokoi… Superr!, bo daje dużą oszczędność czasu!

Re: Nowe narzędzie do wyszukiwania noclegów!

4
Jeżeli planujecie swój wypoczynek nad polskim morzem, zachęcam do skorzystania ze strony obokmorza .pl !!!
Strona jest bardzo czytelna, zawiera dużą bazę noclegowni, hotelów itp. w rejonach nadmorskich. Przejrzałam ją już nie raz i na jej podstawie zrobiłam wraz z chłopakiem tournée po morskich kurortach. Przy każdym hotelu podane są dane kontaktowe, można zadać pytania na nurtujące nas sprawy.
Mi przydała się baza kategorii, dzięki której już na początku system wybrał to, co może mnie najbardziej zainteresować :D

Wchodźcie i korzystajcie, <a href=http://obokmorza.pl>obokmorza.pl</a>, wypowiedzcie się, jakie są wasze opinie na temat tej strony :P Mam nadzieję, że wrażenia są tak dobre jak i moje :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości