Nieprzeczytane posty

Latanie z Niemiec

1
A ja polecę... latanie z Niemiec :-) Kiedyś ktoś mi to polecał, wtedy nie wierzyłam i latałam z Wrocławia, bo bliżej. Przy obecnych cenach wycieczek to cena gra rolę i okazało się, że faktycznie niemieckie odpowiedniki polskich biur - TUI, NN oferują np. lepszy standard hotelu za podobne pieniądze i wybór jest dużo większy. A jak się chce jechać na jakąś egzotyczną wycieczkę to mi bardziej opłaca się podjechać do Berlina niż np. do Wawy, bo z Wro to co najwyżej do Londynu polecę ;-) Chociaż Bora Bora to wszędzie jest drogie ;-)
http://www.slonecznie.pl/ jest fajna wyszukiwarka ofert niemieckich plus czartery, jeśli ktoś lubi jeździć samodzielnie.

Re: Latanie z Niemiec

5
prawda, polecam wyloty z Berlina.
Choć nie jest tak łatwo, jak np. 10 lat temu kiedy to można było spakować się na ciepłe wakacje i jechać w ciemno do Berlina było się pewnym, że wylot nastąpi w ciągu 24h i będzie to na prawdę OKAZJA.
Teraz na taki wypad bym się nei zdecydowała. Jednak mieszkając w Poznaniu korzystam z Berlina, gdyż nawet banalny wylot do Portugalii jest tańszy niż wylot z Warszawy na to samo portugalskie lotnisko.

Re: Latanie z Niemiec

7
ba, ostatnim razem udało mi się nawet zaparkować auto w pobliżu berlińskiego lotniska o wiele taniej niż pod Warszawą...

Zaś faktycznie będąc gościem TUI Niemcy dostaje się lepszy kwaterunek niż TUI Polska, w tym samym hotelu. Ale to juz kwestia umów pomiędzy organizatorem wycieczki, a hotelem, a nie jak sądzą niektórzy, gorszego traktowania Polaków

Re: Latanie z Niemiec

9
dla mnie minusem dojazdu pociągiem na niemieckie lotnisko, jest konieczność przesiadki z bagażami. Może to być sporym utrudnieniem, zwłaszcza przy podróży z mniejszym dzieckiem.
Dojazd samochodem ma niewątpliwy plus w takim wypadku w postaci transferu (parking - lotnisko - parking) i pomocy w przeniesieniu i ogarnięciu bagaży
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości