Nieprzeczytane posty

Re: Godne polecenia

31
RozaWiatrow_pl pisze:A możesz napisać coś więcej o Kiszyniowie oraz jak się tam najlepiej dostać,czym podróżować? Wskazane będą wszelkie szczegóły organizacyjne bo to może przydać się również innym Użytkownikom na forum.
Byłam kilka lat temu, wiec co do organizacji wyjazdu się nei wypowiem, bo moje informacje mogą być nieaktualne i mylące.
Jedną z atrakcji mogą być dwie piwnice - Milestii Mici i Cricova
Podobno są to największe piwnice winne na świecie.Wyglądem te piwnice przypominają podziemne miasta, nawet "ulice" mają nazwy win - cabernet, pinot...Po tych ulicach jedzie się samochodem i zatrzymuje się na degustacje.Niezapomniane wrażenia!

Re: Godne polecenia

34
Jeżeli ktoś planuje spędzić czas nad morzem, polecam Sopot. W ofercie firmy Victus Apartamenty Sopot każdy znajdzie coś dla siebie. Sopot jako kurort i centrum Trójmiasta z pewnością nie zawiedzie pod względem oferowanej rozrywki.

Re: Godne polecenia

35
Widzę, ze polecanie przede wszystkim kierunki, regiony, miasta gdzie podrozowac.
A moze warto rozszerzyć temat o dodatkowe informacje związen z szeroko pojetym "Poleceniem"
Pozwole sobie zasugerowac, ja polecam program Miles&More. Program polega na zbieraniu mil, które mozna wymieniac na nagrody, m. in. bilety lotnicze LOT, Lufthansa. Mile zbieramy za kupione bilety. Ja dodatkowo mam karte kredytowa w mBanku i za dokonywane platnosci dostaje dodatkowe mile (o szczegoly nalepiej zapytac w banku na infolinii, bo nie chce przeklamac).
Podobne programy maja chyba inne linie (np. Wizz air), ale ja korzystam puki co z Miles&More.
Polecam :)

Re: Godne polecenia

36
WickedWonderland pisze:Widzę, ze polecanie przede wszystkim kierunki, regiony, miasta gdzie podrozowac.
A moze warto rozszerzyć temat o dodatkowe informacje związen z szeroko pojetym "Poleceniem"
Pozwole sobie zasugerowac, ja polecam program Miles&More. Program polega na zbieraniu mil, które mozna wymieniac na nagrody, m. in. bilety lotnicze LOT, Lufthansa. Mile zbieramy za kupione bilety. Ja dodatkowo mam karte kredytowa w mBanku i za dokonywane platnosci dostaje dodatkowe mile (o szczegoly nalepiej zapytac w banku na infolinii, bo nie chce przeklamac).
Podobne programy maja chyba inne linie (np. Wizz air), ale ja korzystam puki co z Miles&More.
Polecam :)
temat chyba nie chwycił? Serio, nie korzystacie z opisanych przeze mnie programów?

Re: Godne polecenia

37
z M&M w LoTcie nie korzystam, bo korzyści z punktów są niewspółmiernie niskie, do kosztów kupowanych u tego przewoźnika biletów. Podobnie ma się z Lufthansą. Korzystałam w czasach, gdy tanie linie nie oplatały globu tak gęstą siecią.

Re: Godne polecenia

38
Cześć ja ze swojej strony mogę polecić Wam tanie podróżowanie busem. Może wam się przyda. Ja jak na razie mam dwie podróże z nimi i jestem zadowolona. Sprawdźcie https://dworzeconline.pl/ .Mają sporo połączeń Warszawa-Zakopane, Warszawa-Szklarska Poręba czyli kierunki, które mnie najbardziej interesują. Przystępne ceny, a jeszcze często można złapać promocję. Teraz w sobotę wykupiliśmy z mężem bilety do Pragi. Uwielbiam to miasto! Opowiem jak wrócę ;)

Re: Godne polecenia

39
Akurat tutaj jest naprawdę wiele dobrych i ciekawych miejsc które można polecać na wycieczkę. Warto zacząć od Polski i wybrać się do magicznej Warszawy, zarówno na Sylwestra jak i na weekend :) Z noclegiem nie będzie problemu, chętnie doradzimy w tej kwestii :)

Re: Godne polecenia

40
A ja ze swojej strony polecam małe walizeczki. Pomogła mi wrócić do podróżowana po urazie kręgosłupa. Przedtem podróżowałam z plecakiem, ale teraz niestety nie za wiele na plecach poniosę, więc musiałam się przerzucić na walizki na kółkach. Moja pilotka walizka jest mała, poręczna, no i wygodna w transporcie, więc o swoje zdrowie nie muszę się martwić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości