Nieprzeczytane posty

Re: Bieszczady!

12
Bieszczady są świetne. Wyjątkowy klimat.

Z miejscowości dobrze wspominam Ustrzyki.
W Cisnej kolejka i super pole namiotowe z co wieczornymi ogniskami i śpiewaniem. No i trzeba poznać Pana Romana, mam nadzieję, ze wciąż zdrowie mu pozwala na działanie. :)

Re: Bieszczady!

15
Simon pisze:
Sywor_pl pisze:A ja zdecydowanie bardziej niż Bieszczady mogę polecić tatry- są atrakcyjne,wyższe przez co widoki również o wiele piękniejsze:) Nocleg znajdzie się bez problemu,ceny nie są wygórowane,zapraszamy:)
Sywor_pl - jakie ceny rozumiesz przez "niewygórowane"? (za pokój 2os/noc)
Myślę, że standardowa ceny za 2 os/noc w dobrych warunkach to jakieś 100 - 120 PLN. Ja zazwyczaj tyle płacę za nockę i z tego co się orientuję, to cena 50 - 60 PLN od łebka jest dość często spotykana w okolicach.

Re: Bieszczady!

16
Wszystko zależy od sezonu,wiadomo że podczas tego wysokiego,ceny też będą odpowiednio wyższe,prawda? Poza tym druga kwestia to sam standard wypoczynku,pokoju który również odgrywa bardzo istotną rolę.

Re: Bieszczady!

17
Właśnie niedawno wróciłem z Bieszczad. Byłem tam na imprezie firmowej i zatrzymaliśmy się w ośrodku wypoczynkowym Zielona Polana. Muszę przyznać, że to naprawdę udany wypad i duża w tym zasługa też zakwaterowania. Jeżeli chodzi o pokoje to zupełnie nie mam nic do zarzucenia, bardzo dobrze jak na tę cenę. Atrakcje – tutaj było najlepiej. Dawno nie miałem okazji jeździć kuligiem, a tutaj nie dość, że się udało to jeszcze był to tego grzaniec i klimat budowany pochodniami. Coś wspaniałego :) Pojedziemy jeszcze któregoś roku latem, żeby pojeździć terenówkami lub też skorzystać z przelotu balonem.

Re: Bieszczady!

18
Jeżeli szukacie tanich noclegów w Bieszczadach, to jest w czym wybierać pomimo tego, ze ogólnie ceny są niskie. No i niezależnie nie od tego w której czesci chcecie nocować, nie powinni być problemów ze znalezieniem spoko lokalizacji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości