Nieprzeczytane posty

Pomoc

1
Mój powrót do domu jest dość skoplikowany i kosztowny przez drugą falę pandemii, nie mogę wrócic do kraju bezposrednio ale z kilkoma przesiadkami i czasem na kwarantanne się uda.  Przed pierwsza falą pandemi wyjechałem na wakacje życia - Tajlandia kierunek o którym marzyłem od zawsze i  na który zbierałem długo i okazuje się, że wyjechac z niego od kwietnia nie mogę. Moje linie lotnicze, które mnie tu przywiozły, Qatar odwołały loty - zreszta jak wszystkie inne. Ale Qatar po wznowieniu lotów nie dostarczyl mi Vochera z biletem porotnym do dziś dnia. W miedzy czasie pracodawca wypowiedzial mi pracę, a skoro nie ma mnie w kraju to nie mam prawa do zasiłku. Oszczędności dawno się skończyły rodzina co mogła to pomogła, obecnie nie mam nawet już wizy i za kazdy dzień nielegalnego pobytu rośnie mi dług 500 THB tj., około 18 Euro dziennie. Polska Ambasada hmm na nich nie można liczyć  dosłownie. Wyobraźcie sobie, że  napisali zlotą radę , że mam sobie radzić sam i najlepiej szybko kupić bilet powrotny brrrr. Jak, jak już nie mam od kogo pożyczać  rodzina przez pandemię też ma ograniczone możliwości. W między czasie pojawiły się kłopoty zdrowotne spowodowane ugryzieniem przez egzotycznego owada gdzie tak naprawdę leczenie pochlonęło całe pieniadze jakie miałem. Tułam się i zastanawiam czy przetrwam. Jeśli możecie to pomóżcie proszę

Ponirzej link do zbiurki

https://zrzutka.pl/8ybhgh
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najciekawsze tematy naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron