Nieprzeczytane posty

Wszystkie oferty 30% taniej - zniżki pracownicze!

1
Cześć Wszystkim!
Podróżowanie na każdą kieszeń!!!

Jestem pracownikiem jednego z czołowych biur podróży z grupy Expedia. Wraz z kilkoma przyjaciółmi zakładamy nową platformę bookingową, na której będziemy oferowali przeloty, wakacje i wynajem aut ze zniżkami od 30%-35% w zależności od umowy jaką mamy podpisaną z danym operatorem i zniżką którą posiadamy od naszego pracodawcy ;)
Osobiście jestem odpowiedzialny za poszukiwanie lokalnych agencji we wszystkich zakątkach globu i podpisywaniem z nimi umów, dlatego też organizuję klientom wakacje w pakietach wraz z atrakcjami na całym świecie, a także rejsy i wypady survivalowe (tym zajmuje się mój przyjaciel)

Wszystkie wycieczki zamawiane są u mojego pracodawcy ze znaczną zniżką, z której mamy 10%. Najistotniejsze jednak jest to, że wszystkie organizowane przez Nas oferty zabezpieczone są ubezpieczeniem Allianz Global Assistance i certyfikowane przez ATOL oraz FCA. A płatności można dokonywać poprzez Kartę lub PayPal.
Osobiście zajmuję się zamówieniami, oraz doborem ofert na podstawie informacji od klienta kontaktując się z zaprzyjaźnionymi agencjami, hotelami oraz przewoźnikami.

Jedyne opóźnienia w przygotowaniach ofert oraz organizowaniu formalności mogą wynikać w momencie gdy podróżuję w miejscach gdzie mam problem z internetem (w dzisiejszym świecie to rzadkość) ale zawsze staram się dopełnić formalności w ciągu 72 godzin od zaakceptowania oferty przez klienta.
Zapewniam też, że nie jest to żaden SCAM ani oszustwo!
Sam jestem Globtroterem, który dom odwiedza na tydzień raz w miesiącu! Kocham podróże i twierdzę, że każdy powienien mieć szansę zobaczyć swój "drugi koniec świata"!
Jeżeli jest ktoś z podróżników myśli o zamówieniu lotu/noclegów/auta/atrakcji w danym zakątku, lub zwyczajnie przygotowania oferty i jej zamówienia przez doświadczonych Travel Agentów, polecam się szczerze!

Kontakt:
facebook: https://www.facebook.com/michal.globetrotter
mail: skibickiglobetrotter@gmail.com lub info@g-t.online
skype: ski_boj
tel: +4407831258574 (czasem zmienia się na czas pobytu w innym kraju),

Ps. Wypady survivalowe i wyjazdy rodzinne (5 osobowe) w większości przypadków możemy negocjować jako wyjazdy grupowe ;) co daje dodatkowe 10% zniżki...co oznacza dla Was 40% niższą cenę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości