Nieprzeczytane posty

Re: Oferty First Minute

5
Jeśli chodzi o first minute to teraz można jeszcze rezerwować wakacje startujące z początkiem czerwca. Zazwyczaj jest tak, że w zimie trzeba rezerwować wakacje na lato, a w lecie planować narty :)

Jeśli praca pozwala Ci tak wcześnie dobierać urlopy, to na pewno warto zastanowić się nad taką opcją. Daj znać, jak znajdziesz coś wartego uwagi - rzucimy okiem :)
byle dalej...

Re: Oferty First Minute

6
Dokładnie, powoli już kończą się oferty first minute, ale można jeszcze znaleźć sporo ciekawych ofert:D

Obecnie mamy dodatkowo promocję:
Do Każdej rezerwacji na LATO 2012 wyloty od maja do września dorzucamy gratis - aparat podwodny za rezerwację na 4000zł za całość

4- 6 tyś aparat + ręcznik

6 - 10 tyś aparat, ręcznik i kalendarz firmowy

powyżej 10 tyś zł walizka + aparat

Re: Oferty First Minute

7
No, ja może monotonna z ta Itaką (w 2 wątkach już), ale to w zasadzie jedyne biuro podróży, z którym "wakacjowałam" i jest sprawdzone :D
zaczęłam przeglądać oferty i zgłupiałam :P :D
mają do końca miesiąca fajną akcję, bo dla rezerwujących do w tym terminie nawet 40%taniej! ;)
najchętniej wybrałabym się do Turcji.
i tu się zaczyna...
zaczęłam przeglądać! :P i końca nie widzę...
Jeszcze nigdy tam nie byłam i sama nie wiem, gdzie się udać. Kumpela polecała mi Kemer.
Może ktoś z Was mi poradzi?
Zależy mi na miejscach do włóczenia się i ładnej plaży, z miejscem nieco większym, niż na same leżaki ;)
Wyjazd planuję z mężem i półroczną córeczką, no do lata to będzie roczna :D
Kto podróżuje, ten nie próżnuje! :)

Re: Oferty First Minute

8
Myślę, że dobrym pomysłem będzie wybrać się do najbliższego BP i rozmowa. Przed podjęciem decyzji upewnij się, czy wszędzie są jeszcze miejsca, bo może okazać się, że wybór jest mniejszy :) Z first minute jest tak, że szybko się kończą, szczególnie w atrakcyjnych kierunkach.
byle dalej...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości