Nieprzeczytane posty

Re: Oferty First Minute

11
tak, ja już kupiłam ostatnio w nowym biurze podróży w Krośnie (zaraz przy rynku, chyba przy Piłsudskiego)... dostałam kilka fajnych ofert first minut - teraz trzeba jeszcze to z mężem przegadać. W sumie najbardziej Grecja mnie kusi.

Re: Oferty First Minute

13
Ja wam powiem tak... rok temu chciałem sobie pojechać z moją partnerką na wakacje w czerwcu...ja stwierdziłem że weźmiemy sobie last minute...zaczęliśmy szukać mniej więcej tydzień przed datą kiedy chcieliśmy wylecieć..i co?! prawie w ogóle nie mogliśmy znaleźć żadnych ofert Last Minute w cenie do 1500 zł za osobę.. był jedyny ostatni hotel 3* w Turcji...baliśmy się, że nie będzie się nam podobał (szczególnie, że biuro dopiero co miało ten hotel w swojej ofercie) ale no bardzo chcieliśmy polecieć...na szczęście było super..ale co do pytanie czy oferta last minute czy first minute..ciężko powiedzieć..jak nie możecie mieć 3 tygodni wolnego od pracy to polecam first minute, bo macie już ustawione co i kiedy..lecz jeśli macie te 3 tygodnie to według mnie warto się pomęczyć z szukaniem super last minute

Re: Oferty First Minute

14
Nie wiem jak Was ale ten ręcznik mnie przekonał :)
A tak na serio, kogo tak naprawdę stać w dzisiejszych czasach na korzystanie z takich ofert? No mnie na pewno nie... Niestety. Za to na jakieś ciekawe last minute chętnie się skuszę.

Re: Oferty First Minute

15
Coraz częściej last minute nie jest już domeną tanich wakacji.

Rynek się stabilizuje, a większą jego część opanowują największe biura podróży.
Te z większym doświadczeniem coraz częściej umieją tak komponować ofertę, by na ostatnią chwilę nie zostało zbyt wiele wolnych miejsc, a to powoduje, że takie oferty nie są tanie.

W roku 2013 było najczęściej tak, że osoby, które czekały na lasty, finalnie i tak płaciły więcej niż to samo w okresie First. Różnice były nawet kilkuset złotych na osobie.

Jeśli więc planujecie wakacje w ścisłym sezonie, z zwłaszcza z dzieciakami - tylko first minute.

Re: Oferty First Minute

17
Oferty first minute są bardzo opłacalne, ale zależy o jakich biurach mowa.
Moi rodzice i ich znajomi (łącznie 4 osoby) zgłosili się do biura żeby zorganizowali im wycieczkę w małej grupie. Taka wyprawa życia na emeryturze :)
Biuro z racji tego, że rodzice zgodzili się na to, żeby ktoś mógł dołączyć do ich małej grupy, dostali rabat i cena spadła. A na samym wyjeździe było coś koło 8 lub 9 osób plus pilot więc jak widać, czy to first, czy to last, czy nawet oferta prywatna - zawsze da się coś ugrać :)

Re: Oferty First Minute

19
Oferty First Minute są cenne zwłaszcza dla rodzin i większych grup. Rodziny poszukują pokoi rodzinnych (zazwyczaj sypialnia+sypialnia przechodnia, łazienka), których zbyt wiele nie ma w ofercie. Często wyprzedawane są właśnie podczas FM. Później trudno kupić taką ofertę. Natomiast dla większej grupy, tak od 5 osób last minute może okazać się niedostępne ze względu na brak miejsc w samolocie.
Dobre BP często zadowalają się stosunkowo niską, niejednokrotnie wręcz symboliczną wpłata początkową.
Ponadto, większość tour operatorów oferuje gwarancję najniższej ceny.
Uważam, że dla osób chcących wyjechać z biurem, oferta first minute ma wiele plusów.

Re: Oferty First Minute

20
Na Firstach co najważniejsze można swobodnie wybrać kraj, region czy konkretny kurort.
Dla osób, które mocno profilują swoje wakacje to bardzo istotne :)

Na laście często lecimy tam, gdzie pierwotnie nie planowaliśmy.
A lasty cenowo opłacają się głównie przed i po sezonie.
W ścisłym okresie wakacyjnym są najczęściej droższe niż oferty kupowane np. w styczniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron