Nieprzeczytane posty

Re: wczasy z dzieckiem

11
Dzięki za odpowiedź :)Po świętach wybiorę się do BP osobiście to wypytam o wszystkie szczegóły. Póki co przeglądałam oferty tylko, ale masz rację, najlepiej się upewnić, żeby potem nie było cyrku. W sumie nic mnie już chyba w życiu nie zdziwi, niemniej jednak miło by było, gdyby nie trzeba było za to dopłacać ;)

Re: wczasy z dzieckiem

14
Hej, ja polecam hotele z aqua parkiem, my byłysmy z siostra i jej dzieciakami i ani razu nie usłyszałyśmy: nudzi nam się, byłyśmy w jungle aqua park w Hurghadzie, cudowne 2 tygodnie w przystępnej cenie z biurem Alfa Star

Re: wczasy z dzieckiem

15
Witam :) W tym roku wybieram się na wczasy z moją sześcioletnią córką. Znajomi polecili mi skorzystanie z figloklubów, ponieważ w ubiegłym roku byli ze swoimi dziećmi na wczasach, gdzie działał właśnie taki klub dla maluchów. Bardzo zachwalali animatorów, dlatego zdecydowałam się na Riwierę Turecką i hotel Leodikya Resort. Może ktoś z Was już tam był i podzieli się ze mną swoimi wrażeniami? Ja mam nadzieję, że to będą cudowne wakacje :)

Re: wczasy z dzieckiem

16
Moja córka uwielbia wodę, pewnie jak większość maluchów, więc po kilku godzinach kąpieli jest tak zmęczona, że zazwyczaj nie ma ochoty na inne atrakcje. Gdy wyjeżdżamy z biurem podróży zawsze wybieramy hotel przyjazny dzieciom i z animatorem, niekoniecznie w języku polskim. Jeszcze się nie spotkałam (a jeżdżę z córką od 5-u lat na wakacje), żeby w którymkolwiek hotelu trzeba było płacić za atrakcje dla dzieci. Chyba, że są to zjeżdżalnie wodne (czasem należy z nie dodatkowo zapłacić) Aby i nasza córka miała różne ciekawe wspomnienia z wakacji staramy się od czasu do czasu wykupić jedną z wycieczek fakultatywnych z atrakcjami dla dzieci. Np w tym roku była w delfinarium. Innym razem w wesołym miasteczku :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferty last minute, first minute oraz inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości