Nieprzeczytane posty

Birma

1
Witam. Niedawno oglądałam film o tym kraju i byłam mega zaskoczona :shock: Dotychczas myślałam że to mały kraj i nie ma nic ciekawego do zaoferowania, ale po tym filmie zupełnie zmieniłam zdanie. Według mnie to piękne miejsce warte odwiedzenia,ale wiadomo że jak kręcą filmy to pokazują głównie te piękne miejsca. Może ktoś był tam i napisze jak to wygląda naprawdę?

Re: Birma

2
Ja byłam na slajdowisku Filipa Wasiaka o Indochinach w krakowskim klubie podróżnika Wagabunda i mimo, że nie byłam w tym kraju to naprawdę uważam, że warto tam pojechać. Krajobrazy przepiękne! Zazdroszczę temu pilotowi, że ma możliwość podróżowania po tak pięknych rejonach na świecie.

Re: Birma

3
To bardzo egzotyczna podróż,zupełnie inna kultura i można powiedzieć,że nawet świat. Poza tym śliczne krajobrazy jakich nie doświadczymy w naszym kraju. Tylko będzie problem z wyjazdem w tamte rejony,mało które biuro podróży je organizuje.

Re: Birma

4
Zależy o jakich biurach mowa, bo owszem, te większe typu Itaka tego w ofercie nie maja, ale te, które robią tylko egzotykę mają Birmę w ofercie. Jak ja pytałam w Dragon Adventures o wyprawę do Birmy to ceny wahają się od 1000 do 1500 USD za wyjazd więc problemem dla mnie nie jest biuro a cena (chwilowo, bo zbieram pieniadze :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Birma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

cron