Nieprzeczytane posty

Trip Horizons US Road Trip

1
Witam, nazywam się Konrad i jestem właścicielem konta na YouTube Trip Horizons. Projekt powstał tylko i wyłącznie, że miałem dość już siedzenia za biurkiem i postanowiłem spełniać swoje marzenia, czyli podróżować i robić z tego krótkie filmy :) sprawa jest dość świeża ponieważ wystartowałem na początku roku gdzie dla próby powstał filmik z Hiszpanii a dokładnie z Marbelli (wrzucę w osobnym temacie). Po tym wypadzie postanowiłem wciągnąć do tego pomysłu moją wieloletnią przyjaciółkę i postanowiliśmy wyruszyć na podbój Stanów Zjednoczonych :) zjechaliśmy razem ponad 10 000 km co zajęło nam prawie miesiąc. Owocem tej podróży jest "serial" wydawany od 30 października 2016 na YouTube pod tytułem US Road Trip. Odcinków będzie ok 20. Na początek padł wodospad Niagara. Projekt jest budowany z naszych prywatnych środków także będziemy wdzięczni za oglądanie, ocenianie i udostępnianie co będzie dla nas motywacją na przyszły rok i nowe wypady :)

Na początek trailer czego możecie się spodziewać:


Oraz pierwszy odcinek Niagara Falls


Jako dodatek dodam, że robimy to w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej (osobne filmiki na koncie YT)

Fotografie, relacje z poszczególnych etapów i aktualności możecie znaleźć na naszym fanpage na Facebooku

Co tydzień będę wrzucał w tym temacie kolejne odcinki :)

Pozdrawiam
Konrad
ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy podróżnicze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości