Nieprzeczytane posty

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

21
zakochanawgorach pisze:Powiedziałabym, że Lublin jest najpiękniejszym miastem, ale nie byłabym obiektywna :)
Polecę więc Gdańsk, Szczawnicę, Sandomierz i Kazimierz Dolny - to chyba najładniejsze miasta w Polsce, w jakich miałam okazję być.
Podpisuję się całym sercem pod tym wpisem! Lublin to piękne miasto i świetne miejsce do studiowania!
A jeśli chcielibyście lepiej poznać województwo lubelskie to zachęcam również do odwiedzenia Chełma i znajdujących się tam jedynych w Polsce (i Europie) Podziemi Kredowych :-)

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

23
Ja lubię jeździć z przyjaciółmi za miasto. Jest taki hotel w Białobrzegach , gdzie lubimy jeździć. I latem i zimą. Latem zwiedzamy okolicę: Muzeum Wsi Radomskiej, Muzeum im. Jana Kochanowskiego w Czarnolasie, Izbę Pamięci Tłoczni Płyt Gramofonowych ZTS Pronit w Pionkach, Izbę Pamięci Czerwca '76 i ks. Romana Kotlarza w Treblicach, Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsołej, XIX-wieczna huta żelaza z wielkim piecem w Chlewiskach. A zimą to hoho... kuligi, pomoc przy koniach.

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

26
Tylko Kraków :) To jest miasto zakochanych i klimat tego miasta jest niesamowity. Ja bardzo lubię tam jeździć razem z moją całą rodziną bo jakiś sentyment mamy do tego miasta. Mój dziadek urodził się w Krakowie i może to dlatego tak tam lubimy jeździć. Rynek jest tam najpiękniejszy w całej Polsce, powinni znowu przenieść stolicę do Krakowa.

Re: Najpiękniejsze miasta w Polsce

27
Polecam jak najbardziej Kraków , Sopot , Warszawę , Toruń . Polecam też wybrać się z Krakowa do Zakopanego. Miejsca są po prostu fantastyczne - nic dodać nic ująć . Piękne starówki , wiele atrakcji dla dzieci . To co jest fajne to to , że można całkiem nie drogo zorganizować sobie taką wycieczkę a chwile do zapamiętania na stałe .

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości