Nieprzeczytane posty

oświadczyny w Barcelonie.

1
witam! Planuję oświadczyć się mojej dziewczynie we wrześniu w Barcelonie. Chciałem to zrobić na plaży przy zachodzie słońca, jednak nie wiem o zachodzie słońca w Barcelonie na plaży jest ładnie, bo z tego co wiem to słońce zachodzi po drugiej stronie. Może ktoś z was był w Barcelonie na plaży o zachodzie słońca i powie czy rzeczywiście jest tam wtedy romantyczny i odpowiedni klimat na oświadczyny? Ewentualnie może ktoś poleca inne, lepsze, ciekawsze i bardziej romantyczne miejsca w Barcelonie na tą ważną chwilę w moim życiu?

Re: oświadczyny w Barcelonie.

2
Witaj

Wszystko zależy od tego co kto lubi. Barcelonetta to plaza bardzo klimatyczna ale w sensie imprez wiec nie wiec czy będzie to mega romantyczne miejsce jeśli chodzi o zaręczyny. Jeśli już ma to być plaza to o samym zachodzie słońca bo później robi się imprezowo.

Barcelona to pełna romantyzmu i pięknych miejsc, które mogą być idealne na oświadczyny. Oto kilka propozycji:

1. Park Güell: To magiczne miejsce zaprojektowane przez Antonio Gaudíego oferuje niezwykłą atmosferę i wspaniałe widoki na miasto. Wybierz jedno z urokliwych zakątków parku, gdzie będziesz mógł oświadczyć się swojej ukochanej osobie.

2. Montjuïc: To wzgórze, z którego rozciąga się piękny widok na Barcelona i Morze Śródziemne. Możesz zaprosić swoją partnerkę na romantyczny spacer po ogrodach Montjuïc i oświadczyć się na jednym z punktów widokowych, takich jak Mirador de l'Alcalde.

4. Bunkry del Carmel: To ukryte miejsce z panoramicznymi widokami na całe miasto. Możesz wziąć swoją ukochaną osobę na spacer po tym historycznym miejscu i oświadczyć się na szczycie bunkrów, podziwiając jednocześnie zachód słońca.

5. Fontanna Magiczna Montjuïc: Ta spektakularna fontanna jest doskonałym miejscem na romantyczne oświadczyny. Zorganizuj spotkanie wieczorem, kiedy fontanna jest oświetlona kolorowymi światłami i tańczy do rytmu muzyki.

Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby wybrać miejsce, które pasuje do Waszej relacji i wspólnych zainteresowań. Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się oświadczyć, ważne jest, aby uczynić ten moment wyjątkowym i pełnym miłości.

Możesz także wybrać się na szczyt klasztoru monserat, przepiękne widoki może tam będzie odpowiednio dla was

Powodzenia koniecznie daj znać jak było.

Re: oświadczyny w Barcelonie.

3
Te oświadczyny mogą być epickie - ale warto szukać plaży gdzie w tle będą pontony z przybyszami z Afryki :-D.
A na poważnie, zobacz ile jest filmów z czymś podobnym w sieci nawet na Youtube. Ja samemu często oglądam wyprawy po różnych krajach właśnie na tamtym medium.
Oświadczyny nad morzem czy zrobisz to w Międzyzdrojach czy Barcelonie wieczorem będzie wygalało podobnie w tle. Pewnie chodzi tutaj o dodatkowy bodziec emocjonalny co do miejsca. Jako psycholog ale i zapalony turysta powiem jedno, za wiele ludzie szukają za daleko od siebie. Jak masz miejsce silne emocjonalnie na przykład w kraju - to tam się wraca jak podroż emocjonalna. A jeśli byś już nie miał odwiedzić miejsca gdzie był tak doniosły dzień to stracisz kotwicę emocjonalną miejsca a szkoda.

Wiem, jestem sceptykiem ale wiele par do mnie najczęściej przybywa i często jest to to co było huczne szybciej się wypaliło. Wiele osób oświadcza się choćby w Disneylandzie, na Wieża Eiffla itp. O ile nie mieszkają w tamtym kraju to tracą kotwice emocjonalną łatwo dostępną do podróży sentymentalnych .... przepraszam że tak wjechałem w temat to też moje takie skrzywienie zawodowe.

Zarejestrowałem się w celu zadania pytania na forum a przy okazji przeczytałem kilka tematów :-) i się trochę wtrącam. Chodzi mi tylko o to że wielkie gesty częściej się gorzej sprawdzają niż inne w długiej próbie czasu. Tak jak kłódki zakochanych o jakich były badania że part co je zawiesiła jest ilość mniejsza po 5 latach niż statystycznych innych jaka tego nie zrobiła. To jest wiem że dziwne ale tak wynika z statystyki publikowanej w periodyku wydziału SWPS.

Re: oświadczyny w Barcelonie.

4
Mosalin pisze: 18 paź 2023 22:47 Te oświadczyny mogą być epickie - ale warto szukać plaży gdzie w tle będą pontony z przybyszami z Afryki.
A na poważnie, zobacz ile jest filmów z czymś podobnym w sieci nawet na Youtube. Ja samemu często oglądam wyprawy po różnych krajach właśnie na tamtym medium.
Oświadczyny nad morzem czy zrobisz to w Międzyzdrojach czy Barcelonie wieczorem będzie wygalało podobnie w tle. Pewnie chodzi tutaj o dodatkowy bodziec emocjonalny co do miejsca. Jako psycholog ale i zapalony turysta powiem jedno, za wiele ludzie szukają za daleko od siebie. Jak masz miejsce silne emocjonalnie na przykład w kraju - to tam się wraca jak podroż emocjonalna. A jeśli byś już nie miał odwiedzić miejsca gdzie był tak doniosły dzień to stracisz kotwicę emocjonalną miejsca a szkoda.

Wiem, jestem sceptykiem ale wiele par do mnie najczęściej przybywa i często jest to to co było huczne szybciej się wypaliło. Wiele osób oświadcza się choćby w Disneylandzie, na Wieża Eiffla itp. O ile nie mieszkają w tamtym kraju to tracą kotwice emocjonalną łatwo dostępną do podróży sentymentalnych .... przepraszam że tak wjechałem w temat to też moje takie skrzywienie zawodowe.

Zarejestrowałem się w celu zadania pytania na forum a przy okazji przeczytałem kilka tematów i się trochę wtrącam. Chodzi mi tylko o to że wielkie gesty częściej się gorzej sprawdzają niż inne w długiej próbie czasu. Tak jak kłódki zakochanych o jakich były badania że part co je zawiesiła jest ilość mniejsza po 5 latach niż statystycznych innych jaka tego nie zrobiła. To jest wiem że dziwne ale tak wynika z statystyki publikowanej w periodyku wydziału SWPS.

Prawdopodobnie oswiadczyny w spektakularnym miejscu moga byc chetniej przyjete. :)

Takim spektakularnym miejscem moga byc oswiadczyny np. na pokladzie samolotu w First class:

viewtopic.php?f=883&t=16060

A jak ma sie pozniej rozleciec to b. malo prawdopodobne, ze poprzez kotwice emocjonalna miejsca oswiadczyn. Masz moze bardziej na mysli, ze szkoda inwestowac w takie bardziej spektakularne miejsce oswiadczyn, bo i tak sie rozleci?

Mam cicha nadzieje, ze kolega @bartus123 sie odezwie, co wybral i jak poszlo…

Pozdr.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: oświadczyny w Barcelonie.

5
Jeśli chodzi o oświadczyny w Barcelonie, to może faktycznie plaża przy zachodzie słońca może być trochę tricky z tą drugą stroną słońca. Ale nie martw się, bo Barceloną roi się od mega romantycznych miejsc!

Może zastanów się nad Parkiem Güell? Jest tam naprawdę fajny widok na miasto i taki chilloutowy klimat. Inna opcja to Katedra Sagrada Familia, szczególnie wieczorem, kiedy jest oświetlona. Albo taki spacer La Ramblą, też jest magicznie, a przy okazji możecie znaleźć jakąś uroczą kawiarenkę.

Ważne, żeby miejsce było dla was obu ważne i odpowiednio zrelaksowane. Zdecydowanie warto sprawdzić, jakie miejsce ma dla was znaczenie i tam zrobić ten magiczny moment.
Pozdrawiam, Marcin 😊
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości