Nieprzeczytane posty

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

22
Wg. mnie, jesli chodzi o kraje, a nie miasta:

- Polska, jeden z najpiekniejszych krajow na Swiecie :-)
- Etiopia, np. Lalibela powala z nog
- Arktyka generalnie z Alaska, Grenlandia, Spitsbergenem, wyspami Franciszka Jozefa etc. oraz Biegunem
- Antarktyda
- Bhutan
- Oman
- Afryka Poludniowa i Wschodnia: RPA, Botswana, Namibia, Zambia, Zimbabwe, Tanzania, Burundi
- Chile z Wyspa Wielkanocna
- Jordania
- Malezja
- Seszele
- Syberia z jeziorem Bajkal
- Bahrain
- Norwegia
- Szwajcaria
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

23
Ostatnio coraz większym powodzeniem cieszy się też wcale nie tak odległa Albania. Piękny kraj z wysokimi górami w północnej jego części, pięknym jeziorem Komani oraz dostępem do plaż Adriatyku i Morza Jońskiego. To również jedno z nielicznych państw w Europie, w którym możemy wakacje spędzić z dala od cywilizacji, znajdziemy także malutkie urocze i odosobnione plaże. :)

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

24
abad pisze:Zdecydowanie polecam Hiszpanię. Majorka i Torrevieja - tutaj wracam najczęściej!
To prawda :)

Torrevieja jest miastem o wyjątkowym położeniu geograficznym pomiędzy dwoma słonymi lagunami, które mają decydujący wpływ na klimat panujący w tym niezwykłym rejonie. Malownicze położenie i liczne atrakcje, jakie oferuje miasto rokrocznie przyciągają coraz więcej turystów z całego świata :)

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

25
Widzę, że wiele osób bardzo tu zachwala zagranicę, a ja uważam, że w naszej Polsce jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia. Polecam Bieszczady - to tak urocze i malownicze góry, w które chce się wracać każdego roku. Wystarczy wybrać dobry nocleg i zaplanować zwiedzanie różnych zakątków. Tegoroczną majówkę oczywiście spędzę w Bieszczadach, a zakwaterowanie zarezerwowałam w Hotelu Solny. Długo szukałam jakiegoś pokoju komfortowego i w atrakcyjnej cenie, i Solny to najlepszy wybór. Znajoma mi mówiła, że w okolicy jest bardzo ładnie i cicho - a to dla mnie ważne, bo chcę odpocząć od zgiełku miasta.
Wydaje mi się, że warto docenić takie piękne polskie miejsca.

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

27
Dla mnie najładniejsze miejsce na wakacje 2017 to nasze polskie Mazury. Niepowtarzalne widoki, możliwość uprawiania różnych sportów, wspaniały klimat... W Rucine Nida jest doskonale zorganizowany i pięknie położony w 6 hektarowym parku nas jez. Raj to jednak nie tylko żeglarstwo i atrakcje na wodzie. Bliskość Puszczy Piskiej to także gwarancja wielu atrakcji na lądzie. Osobom spragnionym pieszych wycieczek, lub rowerowych rajdów po urokliwych leśnych terenach nie zabraknie satysfakcjęi z wypoczynku na łonie natury. Hotel dysponuje także halą sportową, która pozwala na rozgrywki sportowe niezależnie od aury. Wieczory Goście mogą spędzić na grze w kręgle lub bilard.

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

28
Akurat dla mnie osobiście Mazury są w porządku, ale też bez zbytniej przesady, To fajna opcja na wrzesień jeżeli ktoś che mieć cieszę oraz spokój, wtedy faktycznie polecam bo można odpocząć i zrelaksować się. W Polsce jest wiele pięknych i godnych uwagi miejsc, które śmiało można uznać za piękne. A góry oraz Bałtyk?

Re: Najlepsze miejsca turystyczne

30
Oczywiście w Polsce również znajdują się wspaniałe miejsca - chociażby Mazury, Tatry, czy Dolny Śląsk. Mnie osobiście jak i mojej rodzinie przypadło do gustu Giżycko. Jest wyjątkowe miast, w końcu jest położone w centrum Krainy Wielkich Jezior. Mówi się także, że jest to stolica żeglarstwa w Polsce. Nie bez powodu, skoro przyjeżdżają tutaj ludzie z całej Polski by się nauczyć pływać. Ja uwielbiam ten klimat i tę dobrą energię tego maista
ODPOWIEDZ

Wróć do „Najlepsze miejsca,miasta,plaże i inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości

cron