Nieprzeczytane posty

Romantycznie miejsca nie tylko na walentynki

1
W związku z nadchodzącym świętem zakochanych watro poszukać pięknych i ciekawych miejsc do których warto się udać

Paryż
Chyba każdy z was twierdzi podobnie iż to właśnie Paryż nr 1.Trzymając się za ręce, przytulając się o zachodzie słońca na wieży Eiffla czy wspólnie wspinać po schodach na wzgórze Montmarte. Jest to również idealne miejsce na oświadczyny czy podróż poślubną.

Niagara

Kolejnym miejscem również zasługujący na to szczytne miano jest wodospad Niagara położony na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Można tu spędzić wymarzony wieczór w niesamowitej atmosferze miłości pijąc wino czy spacerując ze swoją druga połówką. To miejsce daje również możliwość podpłynięcia do wodospadu statkiem oraz wycieczka nad Niagarą, która oferuje zapierający dech w piersiach widok.Najważniejsze jednak to widok nocą,który jest nie do opisania

Kazimierz Dolny

Kto miał możliwość gościć w Kazimierzu ten wie że te ciasne uliczki, malarskie pracownie i piękne drewniane wille tego nie ma nigdzie indziej.Dodatkowo zarówno piękna starówka jak i lokalne atrakcje przyciągają jak magnez.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Romantycznie miejsca nie tylko na walentynki

2
Co do Paryża to właściwie się zgadzam, choć uważam, że jest nieco przereklamowany. Kazimierz Dolny - mam nieco podobne odczucia - wydaje mi się, że romantycznego ducha zabijają tłumy turystów. przeciskając się ulicami i czekając w kolejce na wolny stolik ciężko wykrzesać z siebie romantyka :) myślę, że problem ten dotyczy wszystkich popularnych turystycznie miejsc, które moim zdaniem najlepiej odwiedzać poza szczytem turystycznym.

Z całego serca polecam również Kraków - ze swoim nieco wolniejszym tempem życia sprzyja zakochanym...
byle dalej...

Re: Romantycznie miejsca nie tylko na walentynki

3
Ja również wychodziłem z założenia że Paryż jest przereklamowany,kiedy jednak zawitałem to tego miasta pierwszy raz bardzo mile się zaskoczyłem.To miasto jest magiczne,te uliczki,kafejki całe w kwiatach,wieża Eiffela w nocy,pływanie statkiem wieczorem wzgórze Montmartre.W mojej skromnej ocenie Paryż pozostanie nr 1.Jeśli miał bym się zaręczyć ponownie to byłby to Paryż po raz drugi,bez wątpienia ;) ;)


Ostatnio przesunięty w górę 28 mar 2018 14:15 przez: admin.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum naszego forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości