Nieprzeczytane posty

Re: Bali

41
Nie polecam Kuty, straszny hałas i tłok. Chociaż zależy od oczekiwań, ja szukałem spokoju i klimatycznych miejc, więc Ubud był strzałem w dziesiątkę, przynajmniej kilka lat temu :)

Re: Bali

42
Byliśmy na bali w tym roku, naprawdę świetna sprawa! Polecam jak najbardziej każdemu! Wycieczka organizowana przez bardzo fajna firmę opinie mają różne, ale ja mam z nimi bardzo miłe doświadczenia. Sama wyspa tętni zyciem i jest naprawdę piękna! A ceny są naprawdę ok

Re: Bali

43
Witam :)
2 tygodnie temu wróciłem z wakacji w Bali . Spędziłem na Bali tydzień.. i jak na razie w zupełności mi to wystarczy . Miejsce to ma dwa oblicza . Pierwsze oblicze to gorsze - brudno , śmierdzi w wielu miejscach i ludzie ( niby uśmiechnięci , pozytywnie nastawieni , ale ich " nie-bezinteresowna " oczywiście pomoc bywa męcząca ) . Drugie oblicze - pozytywne . Zupełnie inna kultura robiąca przynajmniej na mnie ogromne wrażenie , architektura i stosunkowo tanio można coś zjeść dobrego :) Miałem szczęście bo trafiłem na super gościa i z jego rodzina w samym sercu dżungli miałem okazje zjeść obiad , a także spróbować kokosa prosto z palmy i bimberku . To był niezapomniany dzień . Myślę , że warto przynajmniej raz w życiu tam jechać bo jest to naprawdę interesujące miejsce , całkowicie odmienne od większości krajów .
W razie pytań Proszę pisać i odwiedzać mojego bloga ;)

Re: Bali

44
Sama zachęcam rodziców, żeby na emeryturze w końcu zwiedzili trochę świata. Ostatnio znalazłam świetną wycieczkę do Indonezji z wypoczynkiem na Bali, po prostu marzenie. Namawiam ich bo chciałabym, żeby przeżyli przygodę życia. Trzymajcie kciuki ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Indonezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron