Nieprzeczytane posty

Re: Indonezja

43
Bardzo klimatyczny film. Ciekawe połączenie ujęć ludzi i zabytków. Fajnie to wygląda.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Indonezja

44
Niezły kierunek podróży, szczególnie w środku naszego lata, gdy w reszcie południowej Azji jest pora monsunowa. Warto zobaczyć wulkany na Jawie i piękną Karimun. Bali nie polecam, przereklamowana. Plusem tego kierunku są dość niedrogie bilety - z Warszawy w 2 strony można bez problemu za 2 tysiące zł polecieć. Minusem - mentalność miejscowych - niezbyt przyjaźni, a bardzo chciwi.

Re: Indonezja

46
Jest coraz więcej promocji na loty do Indonezji, więc na pewno warto. Jawa jest bardzo ciekawa, bo to serce kraju, ale na dłuższą metę trochę męcząca że względu na przeludnienie. Wiem, bo spędziłem tam ponad 5 miesięcy. Bali jest piękne, ale nie dla kogoś, kto nie trawi masowej turystyki. Mnie zauroczyła Flores - zdecydowanie mniej ludzi, wyluzowany, ale nie przesadnie imprezowy klimat, a do tego mnóstwo do zobaczenia - Park Narodowy Komodo z żywymi smokami, rewelacyjna rafa nawet dla kogoś, kto pływa tylko z fajką, fajne wioski w środku wyspy, wulkan Kelimutu z kolorowymi jeziorami i wiele innych. Dodatkowo, jeśli ktoś lubi reggae to to taka Jamajka Indonezji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Indonezja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości