Nieprzeczytane posty

Złote Piaski zdjęcia

1
Witam. Dzięki uprzejmości naszego eksperta mamy możliwość obelżywszych bardzo bogatą kolekcję zdjęć przedstawiających piękno Bułgarii. Mam nadzieje że naszym forumowiczom przypadną do gustu.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Złote Piaski zdjęcia

2
Jedno z piękniejszych miejsc wypoczynkowych na wybrzeżu Morza Czarnego :) hotele pokazane na zdjęciach są dość drogie ( chyba,że trafi się last minute) , ale za to w sezonie jest tam bardzo dużo Polaków, momentami miałem wrażenie egzystencji w 'polskiej wiosce' :) Jakieś 1,2-1,5 km od plaż hotelowych znajduje się camping Laguna- można wynająć klimatyzowany domek 4 osobowy w atrakcyjnej cenie.

Re: Złote Piaski zdjęcia

3
Stary, poczciwy International... czy wiecie, że w latach istnienia RWPG obywatele "demoludów" nie byli meldowani w tej klasy hotelach w sezonie letnim? Były one zarezerwowane wyłącznie dla turystów ze "zgniłego Zachodu". Demoludkom zostawały prywatne kwatery, campingi i pola namiotowe. Integracja następowała w knajpach, przeważnie nad ranem. ;)

Re: Złote Piaski zdjęcia

4
Trzeba przyznać że Bułgaria bardzo się zmieniła od czasów komuny. Wszystko jakoś bardziej odświeżone i dobudowane. Właściwie to jeśli chodzi o plażowanie jest naprawdę super, w porównaniu do skalistych wybrzeży Chorwacji plaża przyjazna ludziom . Dodatkowo sporo zabytków z różnych epok oraz te najstarsze typu rzymskiego, sporo cerkwi, naprawdę warto.

Re: Złote Piaski zdjęcia

6
był ktoś z was stosunkowo niedawno w złotych piaskach? córka strasznie nastawiła się na to miejsce, chce jechac z kolezanka na jakis oboz mlodziezowy. czasu nie zostalo juz duzo do wakacji, a ja nie wiem czy bulgaria to dobry pomysl dla dziewczyny ktora dopiero co skonczyła osiemnascie lat? Pomozcie prosze :)

Re: Złote Piaski zdjęcia

7
Bułgaria i Złote Piaski to nasz najbliższy kierunek wakacyjny ... sierpniowy ;) Dzięki za zdjęcia i z chęcią poczytam jeszcze ciekawych informacji np co można ciekawego w okolicy zobaczyć - jak już się znudzi leżenie plackiem na plażach ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bułgaria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości