Nieprzeczytane posty

Paratrekking w Nepalu

1
Witam wszystkich serdecznie,
na przelomie listopada i grudnia wybieram sie po raz kolejny do Nepalu. Latam na paralotni i w tym roku chce w Nepalu nie tylko polatac, ale po raz drugi zdobyc Himalaje (ale nie cale ;) ) Organizuje para-trekking tzn. zaplanowalam wspinaczke do Mardi himal base camp 4120 m, poczym zejscie do Khumai danda i stamtad odlot na paralotni.
Chcialam sie spytac, czy ktos juz cos takiego przezyl/organizowal? Jesli chodzi o latanie, to nie mam problemow, ale nie mam zbyt wiele doswiadczenia jesli chodzi o trekking. Moze ktos mi da pare rad?
Dziekuje i pozdrawiam :o)

Re: Paratrekking w Nepalu

2
Witaj.Na początek muszę przyznać iż jestem pod ogromnym wrażeniem twoich zainteresowań.Mamy na forum miłośnika trekkingu problem w tym iż nasz forumowicz zajmuje się trekkingiem polarnym,być może jednak będzie on w stanie udzielić ci kilku cennych rad.Na początek napisz do niego w temacie poniżej

Antarktyda

Ponadto jestem bardzo ciekaw twoich podróży, zapraszam zatem do wstawienia na naszym forum twoich relacji z podróży.Napisz koniecznie odnośnie twoich górskich wypraw,ponadto może troszkę zdjęć itd.No i ta paralotnia :shock: :shock:
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości