Nieprzeczytane posty

Re: Minimalistyczne podróże

2
Nie bardzo wiem czym ma się "minimalistyczne podróżowanie" charakteryzować? Mogę poradzić odnośnie podróży z plecakiem - Dobrą packlistę i porady ma Tomek Michniewicz na swojej od lat nie uaktualnianej stronie koniec świata. To dobry początek, oczywiście wszystko trzeba zmodyfikować do swoich potrzeb.

Zwykle jednak wybieram sie na wycieczkę z biurem, gdzie nie mam konieczności planowania wszystkiego Jest to dla mnie wygodniejsze. W tym roku wybrałem się na rafting i kajaki z M Canoe:

Re: Minimalistyczne podróże

3
Hmm, ja też nie do końca rozumiem to. Minimalistryczna podróż, to takie "minimum" podróży czyli gdzieś ... ale nie dalej niż ... no właśnie? Sądzę, że chodzi Ci o wyjazdy jakieś bliskie. Ale ... odległość to pojęcie względne. Dla mnie 1000 km to blisko.
Jak organizować, na co zwracać uwagę, jak znaleźć osoby, które również chcą w ten sposób podróżować?
Sprecyzuj troszkę ...

Re: Minimalistyczne podróże

4
polarniczka pisze: 28 lip 2020 07:40 Hejko. Chciałbym Was prosić o linki i rady odnośnie minimalistycznych podróży. Jak organizować, na co zwracać uwagę, jak znaleźć osoby, które również chcą w ten sposób podróżować?
Podroze minimalistyczne to pewnie krotkie wypady 1-3 dniowe, przewaznie weekendowe. Jesli sie nie myle to niech autorka watku skoryguje.

Taki dluzszy weekend mozna spedzic np. w Dubaju.

Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!

Najprosciej to zmontowac ogloszenie w tym forum, podac trase, punkt startowy, termin, wstepne koszty i chetni powinni sie znalezc.

Szukam towarzysza podróży

Pozdr.
Dla mnie podróże maja na celu nie tylko spełnienie marzeń i poznanie innych kultur, ale przede wszystkim poznanie samego siebie.

Biegun Pólnocny lodołamaczem atomowym
Antarktyda / Polska Stacja Arctowski
Wizyta w Czarnobylu i Prypeci
Magic Socotra
Urodziny na pokładzie Swiss w First Class!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron