Nieprzeczytane posty

Re: Sposoby na rozszerzone pory i zaskórniki

2
Również spotkałam się z pozytywnymi opiniami na temat działania kwasów. Mam jednak zawsze jakiś wewnętrzny problem sama ze sobą, kiedy mam wydawać pieniądze na zabiegi kosmetyczne w salonie... ;- ) Szkoda mi pieniędzy. U mnie najlepiej na cerę sprawdzają się typowo babcine sposoby. Na co dzień noszę makijaż - i wydaje mi się, że głównie podkład we fluidzie czy kompakcie sprawia, że cera jest zmęczona a pory mogą się zatykać. Grunt to porządny demakijaż i oczyszczanie cery. Używam do tego najpierw zwykłego mydła w płynie (Ziaja, kakaowe) - i często po zmyciu makijażu, nakładam trochę mydła-mleczka (ma gęstą konsystencję i jest kremowe) na szczoteczkę do mycia twarzy i nią męczę moje policzki, czoło, brodę. Dalej tonik i krem nawilżający. Dwa razy w tygodniu (nie zawsze, bo czasem nie mam na to ochoty) 'parówka' - gorąca woda do miski, do niej melisa albo mięta, buzia nad miską, ręcznik na głowie - wiesz pewnie, o co chodzi. Od czasu do czasu peeling zrobiony ze wspomnianego mydła i... kawy. Działa świetnie:- ) Najważniejsze jest odpowiednie oczyszczanie i złuszczenie martwego naskórka. Wtedy cera wygląda świeżo, nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na różnego rodzaju zabiegi. Ale trzeba regularnie poświęcać trochę czasu:- )

Re: Sposoby na rozszerzone pory i zaskórniki

9
Ja przeszłam koszmar - pryszcze wszędzie dekolt plecy twarz masakra żyć się odechciewa i dermatolog przypadkiem przepisał mi Iwostin rosacin do trądziku różowatego - delikatna emulsja myjąca i krem do tego pom2 tyg, nie miałam śladu śladu!!! pryszcza czy zaskórnika. Teraz odstawiłam tablety anty i bałam się nawrotu - owszem coś się tam okazyjnie pojawia ale ze spokojem ... da się to opanować całkiem okazyjnie się pojawia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości