Nieprzeczytane posty

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

54
Wellness0 pisze:Usuwanie cellulitu bańką chińską jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych :)
ja mam w domu te banki chinskie ale chyba cos zle robie bo srednio sie u mnie to sprawdza ;(
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.

Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

55
U mnie bańki powodowały siniaki tak wiec z nich zrezygnowałam ;)
Bardzo dobre działanie natomiast dało u mnie serum Vialise
Kuż ze względu na sam skład bije inne tego typu kosmetyki na głowę. Szczególnie te drogeryjne w których jest masa złych składników. Oczywiście przekłada się to na działanie: serum rzeczywiście nadaje skórze gładkości, ujędrnia ją i usuwa cellulit ( oczywiśćie przy regularnym stosowaniu ponieważ nie ma się co spodziewać efektów po tygodniu, ja widziałam po miesiącu). Kondycja skóry poprawiona
Dodatkowo "na plus" przyjemny zapach, wydajność i wygodne opakowanie. Nie jest takie tanie ale starcza na naprawdę długo twak więc warto jest sobie kupić.

Polecam osobom, które chcą poprawić kondycję swojej skóry i cenią sobie naturalny skład kosmetyków.

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

56
Na pewno "na szybko" działają peelingi z kawy, świetnie poprawiają krążenie i poprawiają jędrność. Owijanie w folie, wmasowywanie L-karnityny, woda, duuuzo sportu, masaże i jak najmniej tłuszczów na noc.... Ciężka praca i bez wysiłku nie da rady nic osiągnąc. Genetyka też ma swoje. BO nawet chudzielce mogą mieć cellulit....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron