Nieprzeczytane posty

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

22
Ponoć ta bańka chińska działa - rewelacyjnie przymierzam się do kupna a teraz stosuję po kąpieli krótki przysznic lodowatej wody- pobudza krążenie i nie boli aż tak bardzo i starm się na udach i puppci dokładnie masuję jak wklepuje balsam narazie mam ale widze że się zmiejsza

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

29
martabzym84 pisze:Ja mam kilka prostych, sprawdzonych sposobów które mogę wam polecić. Przede wszystkim pić dużo wody mineralnej, zielonej i czerwonej herbaty i mało solić. Po drugie regularnie nawilżać skórę od czasu do czasu stosować kremy żele ujędrniające. Po trzecie i najważniejsze ruch! W moim przypadku jest to stepper i rowerek z nogami w górze.
Dodałabym: wyrzec się słodyczy i nie słodzić herbaty, unikać kawy.
Sama biegam i wykonuję ćwiczenia na pupę - mąż widzi efekty (ja jeszcze nie) ;)
Mój blog podróżniczy - zapraszam do wspólnego utwierdzania się w przekonaniu, że świat jest piękny!

Re: cellulit - sprawdzone sposoby

30
Cellulit to odwieczna zmora kobiet. Sama kiedyś miałam z nim problemy, ale na stronie cellulitowo.pl wyczytałam, że dobry jest również body wrapping. Nie każdy wie, na czym to polega, ale można poczytać. Kupiłam również różne kosmetyki antycellulitowe w sklepie naturica.pl , aby przyśpieszyć cały proces i się udało. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam pozbyć się tego, czego tak bardzo nie lubię. Każdej kobiecie życzę, aby ich marzenie się spełniło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości