Nieprzeczytane posty

Re: Sposoby na przesuszone włosy

42
Z tanich, domowych sposobów na pewno bardzo dobrze sprawdza się olejek rycynowy. Można go kupić w każdej aptece za kilka złotych. Wystarczy nałożyć go na włosy (przed umyciem!) i zawinąć je dość szczelnie najlepiej workiem, a następnie ręcznikiem. Można je trochę "podgrzać" suszarką i zostawić na kilka godzin lub nawet całą noc. Co prawda na efekty trzeba poczekać, ale włosy są dobrze nawilżone, odżywione i lśniące. Poza tym koszty są minimalne ;) Poza tym olej kokosowy, arganowy i kosmetyki z wyciągiem z orzechów macadamia.

Re: Sposoby na przesuszone włosy

43
Wielu specjalistów twierdzi niby, że najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest codzienne mycie włosów specjalnymi produktami dla przetłuszczających się włosów.Ale z drugiej strony wiem, że częste mycie włosów stymuluje gruczoły łojowe do produkcji tłuszczów, więc im częściej wykonuje się zabieg, tym bardziej tłuste staną się włosy i ja tego właśnie doświadczam

Re: Sposoby na przesuszone włosy

44
A może faktycznie warto zacząć przyjmować doustnie suplementy? Na ....... znajdziesz chyba najważniejsze i najbardziej potrzebne organizmowi, zwłaszcza w trakcie wzmożonej aktywności fizycznej. Podpytaj doradcę w sklepie. Ja bym tez zafundowała sobie jakiś zabieg wzmacniający u dobrego fryzjera.

Re: Sposoby na przesuszone włosy

45
W gazetach i książkach do wczesnych lat 90 zalecano mycie włosów raz na tydzień - dwa. Zawsze mnie zastanawiało, czemu wraz z początkiem kapitalizmu zalecana częstotliwość zmieniła się kilkukrotnie. Moja mama i babcia wspominają, że kiedyś faktycznie myło się włosy raz na tydzień i wcale nie znaczy to, że po 4 dniach były już brudne. Teraz to nie do pomyślenia. Moim zdaniem daliśmy się urobić koncernom kosmetycznym.
Kto nie potrafi wyć nigdy nie znajdzie swojego stada

Re: Sposoby na przesuszone włosy

49
Troszkę się wkleję do tematu, ale nie mogę znaleźć innego, a nie chcę zaśmiecać forum. Piszecie tutaj o suplementach - na włosy co prawda, ale jednak. Myślicie, że suplementy faktycznie działają? Sporo się czyta o nich w internecie i nie wiem już, czy ufać opiniom czy nie. Ja akurat mam problem ze zmarszczkami i znalazłam taki oto produkt: gladkacera.pl/wszystko-o-kremie-perle-bleue-active/ Zastanawiam się, czy to w ogóle zadziała?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

cron