Nieprzeczytane posty

Depilacja laserowa

1
Witam wszystkie dziewczyny w nowym temacie :)
Od dłuższego czasu myślę nad takim zabiegiem, a szczególnie jak przychodzi plażowa pora ;)
Sporo ostatnio czytam o depilacjach laserowych i zaobserwowałam że wiele dziewczyn chwali sobie light sheer. Jeśli któraś z Was stosowała to napiszcie czy rzeczywiście jest skuteczny i ile zabiegów potrzeba.

Re: Depilacja laserowa

2
Podbijam wątek, też jestem ciekawa czy taka depilacja to dobry sposób nas pozbycie się nadmiernego owłosienia. Ile razy trzeba to zrobić, by pozbyć się tej niechcianej ozdoby naszego ciała i jeszcze coś..........czy to nie jest zbyt szkodliwe dla zdrowia? Kilkakrotnie chciałam się skusić na taki zabieg, ale chyba jeśli chodzi o nowinki kosmetyczne, jestem dinozaurem:)

Re: Depilacja laserowa

4
Cześć, Ja kupiłam taki depilator, którego można używać bezpiecznie w domu. Mąż leciał służbowo do Egiptu więc się z nim zabrałam. Nie chciałam po raz kolejny zabierać depilator, bo mam po nim koszmarne plamy na nogach przez pół dnia. Koleżanka ma taki depilator- Philips Lumea-i bardzo go zachwala.Kupiła go w sklepie redcoon.pl Troszkę się bałam, czy zabiegi w domu a nie u kosmetyczki są bezpieczne, jednak patrząc na A. stwierdziłam, ze w sumie nic jej nie jest, a skórę ma gładką bez śladów poparzeń. Kupiłam i piszę jak było u mnie. Stosując urządzenie 2 razy na tydzień przez 2 tygodnie zauważyłam, że włoski wypadają jak szalone a nowe nie rosną. Potem robiłam zabieg raz w tygodniu przez kolejne 2 tygodnie i włosków nie ma już od 5 tygodni. Nic! Zapłaciłam raz, i nie muszę już płacić kosmetyczce, bo wszystko robię sama. Kobiety, nie traćcie kasy na kosmetyczki. Kupcie sobie domowy depilator światłem i sprawa załatwiona.

Re: Depilacja laserowa

5
Tylko depilator ze światłem, ten który kupujemy do domowego użytku, ma ograniczoną liczbę "strzałów", nie pamiętam dokładnie ile to było, niby starczało na długo... ale co, mam liczyć ile razy nacisnęłam guzik? :P Zresztą ta metoda też nie jest bezbolesna.
Co do depilacji laserowej u kosmetyczki to po pierwsze boli - o wiele bardziej niż normalny depilator czy wosk. Wiem, próbowałam raz i podziękowałam. Nie dość, ze kosztowało to strasznie dużo, to okazało się, że strasznie boli i podrażnia moją skórę. Trzeba też liczyć się, z tym, że zabieg należy kilkakrotnie wykonać. Jak dla mnie lepiej przeznaczyć tą kasę na wosk :P

Re: Depilacja laserowa

6
Depilacja laserowa to świetna sprawa. Jedynym minusem jest jej koszt. Każdy zabieg kosztuje kilkaset złoty, a przecież jeden nie wystarczy. Podczas zabiegu odczuwamy również ból, który podobno jest mocniejszy niż ten, który odczuwamy przy depilacji woskiem lub gumą cukrową.

Re: Depilacja laserowa

8
Jest skuteczna ale nie robi sie tego np. w czerwcu bo w lipcu nad wode jedziemy. Zabiegi sie juz stosuje, bo kilka musi byc aby owlosienie calkowicie zniknelo. Pierwszy raz starczyl mi na 5 tygodni. Obecnie jestem po 5 razie-i od 7 mscy nie mam owlosienia. Ile kosztuje? W pakiecie taniej, zaplacilam 750 za 10 zabiegów. Polecam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości