Nieprzeczytane posty

Kremy pod oczy

1
Ostatnio nabyłam krem Filorga Optim eyes. Używałam różne ,ale jak dotąd ten jest najlepszy. Ładnie się wchłania, fajnie nawilża,napina skórę i co też ważne nie pozostawia lepkiej warstwy. Może macie jakieś przetestowane i polecicie ,to może znajdę swój kremowy ideał ;)

Re: Kremy pod oczy

5
kasia pisze:Ostatnio nabyłam krem Filorga Optim eyes. Używałam różne ,ale jak dotąd ten jest najlepszy. Ładnie się wchłania, fajnie nawilża,napina skórę i co też ważne nie pozostawia lepkiej warstwy. Może macie jakieś przetestowane i polecicie ,to może znajdę swój kremowy ideał ;)

Dziwny zbieg okoliczności, ale również używam tego kremu. Stosowałam już chyba setki przeróżnych próbek, kremów i kremików, ale ten jak dla mnie jest najlepszy i nie będę go zmieniać. Jak chcecie to mogę popytać koleżanek jakich one uzywają i jakie polecają i Wam podsunę propozycje :)

Re: Kremy pod oczy

6
elf_podróżnik pisze:A ja bardzo polecam ekologiczny krem ze świetlikem, mi bardzo pomógł na worki pod oczami :)
U mnie niestety się nie sprawdził. Wiem, że ten sam krem może w jednym przypadku sprawdzać się świetnie a w innym być totalną pomyłką więc właściwie odrobinę zazdroszczę, że na mnie nie działa. Ale nadal szukam takiego, który poradził by sobie ze skórą pod oczami ;)
Strona startowa dla Ciebie
http://www.startbook.com/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości