Nieprzeczytane posty

Re: Na wakacje do Hiszpanii wziąć krem z filtrem .?

2
Nie stosowałam kremów przyspieszających opalanie tylko ochronne z filtrami, ale myślę że w Hiszpanii nie powinnaś potrzebować kosmetyków na przyspieszanie opalania ;) chyba lepiej będzie zaopatrzyć się w dobry krem z filtrem, bo słońce w sierpniu jest ostre, a przypieczenie się w pierwszy dzień opalania nie jest fajną sprawą (wiem z własnego doświadczenia niestety ). Jeśli masz jasna cerę to kup sobie 30 na pierwsze dni,a później 20.Jeśli ciemną to sądzę że 20 spokojnie wystarczy.

Re: Na wakacje do Hiszpanii wziąć krem z filtrem .?

5
Kasia1234 pisze:Ja nigdy nie stosuję krem z filtrem, moim sprawdzonym jest balsam do ciała (firmy nie podam) leciutko brązujący, uważam że takie balsamy najbardziej nadają się na słońce...Filtr to ściema. A połączenia słoneczka i fajnym balsamem do ciała daje naprawę zachwycający efekt.
Witam. Niestety nie mogę się zgodzić co do stwierdzenia że filtry w kremach nie działają wręcz przeciwnie. Żona posmarowała się kremem z filtrem będąc na Malediwach a ponieważ zrobiła to niezbyt starannie po ok godzinie była bardzo poparzona dokładnie w miejscach które pominęła smarując się kremem. Ja urządziłem się w podobny sposób będąc w Hiszpanii, więc teraz jeśli jedziemy w ciepłe kraje zawsze zabieramy krem z filtrem.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Na wakacje do Hiszpanii wziąć krem z filtrem .?

6
Krem z filtrem to konieczność. Jak siedzimy sobie w Polsce pod drzewkiem, to niekoniecznie musimy go używać, ale już w bardziej ciepłym kraju z całą pewnością tak. Pamiętam, gdy moi rodzice pierwszy raz zabierali nas na wakacje gdzieś dalej niż w Polsce. Zawsze się to kończyło schodzącą skórą i poparzeniami. Bylo to wiele lat temu, gdy nikt nawet nie wspominał o ochronie z filtrami. Teraz, wyjeżdżając na wakacje pierwsze co kupuję to takie właśnie kremy. Nie używam tez tych z zeszłego roku. Każdy wie dlaczego :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron