Nieprzeczytane posty

hotele w karpaczu z basenem poszukiwane!

1
Witajcie podróżnicy, głównie podróżnicy po naszej pięknej Polsce:-) interesują mnie dzisiaj hotele w karpaczu z basenem, tylko z basenem, bo postanowiłyśmy z moją koleżanką zrelaksować się na te ciepłe dni, nie dość że w górach, to jeszcze w basenach, w spa, w gabinetach masażu, w solariach i we wszystkich tych cudach techniki upiększającej:-) czy ktokolwiek z was mógłby nam polecić jakiś właśnie z tego typu pałac turystyczno – wypoczynkowy? Może byliście już w podobnych placówkach i macie niezapomniane wspomnienia? Piszcie!:-)

Re: hotele w karpaczu z basenem poszukiwane!

2
Witaj,aż zazdroszczę :-) narobiłaś mi smaka na takie wakacje, sama planuję urlop dopiero w sierpniu, jednak też myślę o Polsce i takiej podróży relaksacyjnej, myślę, ze warto byś poklikała w sieci, są tam naprawdę fajne oferty, napewno i takie, których poszukujesz czyli i Karpacz i basen :-) powodzonka i miłego wypoczynku.

Re: hotele w karpaczu z basenem poszukiwane!

3
Witaj, tylko po co korzystać z solarium. Lepiej skorzystać z naturalnego słoneczka, pochodzić trochę po górach jeśli pogoda na to pozwoli. I po takim miłym zmęczeniu warto, wtedy skorzystać z jakiś relaksujących masaży i upiększających zabiegów. Jestem pewna, że znajdziesz coś odpowiedniego w internecie. Tam sporo hoteli się ogłasza. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kobieta w podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

cron