Nieprzeczytane posty

Serie telewizyjne o USA

1
Witam wszystkich.
Zastanawiałem się, czy istnieje jakaś seria programów telewizyjnych dokumetnalno-podróżniczych o USA; najlepiej w polskiej telewizji, lub po polsku (tvp1, NatGeo itp.) , ale niekoniecznie. Chodzi mi o program składający się z kilkudziesięciu (prawdopodobnie 50) odcinków, w którym każdy z nich by dotyczył jednego, konkretnego stanu. Prowadzący podróżnik przez 40-60 minut trwania odcinka odwiedzałby charakterystyczne miasta i miejsca danego stanu, opowiadałby o jego zwyczajach, ludziach, ciekawostkach. Szukałem czegoś takiego w necie i kiedyś i teraz i nie mogłem znaleźć.
Nie wierzę, że taki program nie istnieje.
Proszę o pomoc znawców. :)

Re: Serie telewizyjne o USA

2
znam serial pt. Obywatel USA podróż przez 50 stanów reż Alexandra Pelosi z roku 2011 bodajże. Nie wydaje mi się, by aktualnie jakaś polskojęzyczna stacja go transmitowała.
Jest to serial mniej podróżniczy, a bardziej film o swego rodzaju outsiderach, którymi są obywatele USA, którzy przybyli do tego kraju jakiś czas temu.
Takiego typowo 'turystycznego" nei kojarzę. Może ktoś podpowie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stany Zjednoczone”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron