Nieprzeczytane posty

Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

1
Witam
Z duzym zaciekawieniem czytalem wszystko o Meksyku i jesli jest ktos kto chcialby pojechac do Meksyku 30.04-14.05 . wylot z Manchesteru a cena bardzo dobra jak na warunki . Szukam jednej osoby ktora by mi towarzyszyla , gdyz od 2 dni tak wyszlo ze jade sam , a nie chialbym zbytnio :( . Miejsce to Playa del Carmen 2 tyg Hotel 4+ All Inc i cena 850£ . Depozyty juz sa wplacone .Z salonu cena byla prawie 1200 £ na osobe ale minus depozyt tylko do doplaty 850 . Musze to wiedziec do 28 stycznia 2012 . Jesli bedzie ktos chetny prosze pisac . Pozdrawiam

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

3
Chcialby nadmienic ze z biura w Polsce te same wakacje kosztuja okolo 8500PLN ze znanego biura podrozy( na os , gdy jada 2 osoby , lecz gdy jedzie jedna koszt wzrasta do prawie 11000PLN) a w przeliczeniu tej sumy , ktora jest aktualna do 28 stycznia jest to dokladnie polowa ceny okolo 4300PLN (zalezy od kursu funta) :) Nie bardzo wierze ze ktos sie skusi i pojedzie ze mna , w sumie szkoda by przepadla czesc depozytu, a ktos moglby skorzystac z naprawde dobrej ceny.

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

5
Przyglądam się z zaciekawieniem i powiem ci szczerze że pomyślałem nawet o zamianie tegorocznych planów wyjazdowych do Egiptu. Niestety termin nie współgra z pracą oraz uczelnią. Życzę powodzenia i wierze że coś się znajdzie. Z drugiej jednak strony tyle odsłon i żadnej odpowiedzi :o :o :o :o Bądźmy jednak dobrej myśli.

Hotel który podałeś ma sporo dobrych recenzji, szczegóły poniżej

opnie
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

6
Dziekuje tez mam nadzieje ze jednak ktos sie znajdzie :) Maj jest ostatnim miesiacem kiedy jest tam jeszcze pogoda , a do konca tego tygodnia jak sie nikt nie znajdzie zinteresowany to pojade sam :) W Tunezji i w Tajlandii bylem sam to i Meksyk mi nie straszny :)
Dziekuje rowniez za pomoc w umieszczeniu opini na forum na temat hotelu :)
Pozdrawiam

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

9
Ewa już możesz komunikować się przez PM
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Poszukuje chętnych na wyjazd do Meksyku

10
Jeszcze tylko 5 dni pozostalo na podjecie decyzji i wplate na zamkniecie rezerwacji. Dla zajnteresowanych podam na maila nr rezerwacji i wplaty mozna dokonac w kazdym salonie Thomas Cook i Going Places na terenie UK lub przelewem na konto a ja juz dokonam zamkniecia rezerwacji ...
Zablokowany

Wróć do „Meksyk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości