Nieprzeczytane posty

Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

1
Jest mi niezmiernie miło zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, który został ufundowany przez Hotel Sanator ze Starachowic. Jest mi tym bardziej miło ponieważ jest to kolejna 2 nagroda, którą ufundował dla nas nasz Sponsor za co bardzo dziękujemy

http://www.h-s.pl/
image001.jpg
image001.jpg (12.54 KiB) Przejrzano 18638 razy
http://www.h-s.pl/

1) Co jest do wygrania

Do wygrania są :

2 noclegi w pokoju classic dla 2 osób ze śniadaniami
obiadokolacje dla 2 osób (2 dni)
nielimitowany wstęp do centrum termalnego (1 dzień)
Kąpiel romantyczny Dream dla dwojga

wartość pakietu to: 1200 zł

2) Zasady konkursu są bardzo proste.

Wystarczy wstawić dowolne zdjęcie z podróży na forum, napisać gdzie ów zdjęcie było zrobione a następnie napisać za co kochasz podróże.


( załączone zdjęcia zostaną sprawdzone, więc bardzo prosimy o nie kopiowane ich z internetu )

Wybierzemy najciekawszy opis i najładniejsze zdjęcie.

Konkurs potrwa do 7 marca. Wygranego ogłosimy 8 marca. Voucher zostanie wysłany tak jak w naszym poprzednim konkursie bezpośrednio do domu



Prosimy umieszczać zdjęcia i opis w temacie poniżej

http://www.h-s.pl/
image001.jpg
image001.jpg (12.54 KiB) Przejrzano 18638 razy

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

2
Moją fascynację podróżami zapoczątkował "czarny Ląd"- jeszcze niedawno znany przeze mnie jedynie ze zdjęć i opowieści. Dziś spełnione marzenie, które zrodziło pragnienie odkrywania nowych miejsc... Kultura jakże różna od europejskiej, miejscowe przyprawy i dania, które wzbudzają zachwyt na każdym kroku a także styl życia, który niezwykle intryguje. Rejs po Nilu, wizyta w starodawnej wiosce Beduińskiej położona daleko na pustyni, przejażdżka wielbłądami czy widok szarańczy pożerającej wszystko, co spotka na swej drodze - bezcenne! Dzięki wizycie w Kairze mogłam zobaczyć piramidy, które do tej pory robią na mnie ogromne wrażenie. Luksor zaspokoił moje pragnienie wiedzy dotyczące 'największego muzeum świata'. To niewiarygodne, że do tej pory zachowały się mumie sprzed tylu lat. A co najciekawsze - mogłam oglądać je na żywo. Ogromny Karnak robił równie ogromne wrażenie. Poza tym miałam możliwość skosztować niecodziennych potraw, których w Polsce szukać z lupą oraz zobaczyć magię na własne oczy. I tak samo jak zachwycał ląd, równie urokliwe były rejony podwodne, gdzie pływały wielobarwne ryby a teren, który zagospodarowało samo Morze, był magicznym krajobrazem.
Zapamiętam tę podróż do końca życia, gdyż 'oddychałam nią' pełną parą. Skosztowałam Egiptu każdą częścią mojego ciała i umysłu. To niewiarygodne jak zaskakująca potrafi być Matka Ziemia a ludzie tak zaskakujący...a to był dopiero początek :)
Załączniki
564284_319073004830148_1211533826_n.jpg
564284_319073004830148_1211533826_n.jpg (37.64 KiB) Przejrzano 18537 razy

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

3
321.jpg
321.jpg (164.84 KiB) Przejrzano 18517 razy
Kocham podróże...

...za piękne widoki, które pozwalają mi odnaleźć odpowiednią perspektywę i swoje miejsce w przeogromnym świecie,
...za nowe smaki, którymi zachwycić się można biorąc z rąk wesołej Ukrainki cudownie gorące czeburieki, czy w restauracji starego Greka rozpływającą się w ustach musakę,
...za dni i noce spędzane w drodze z rodziną, bo dopiero wtedy jest czas, żeby zachwycić się wschodem i zachodem słońca, nieznaną rośliną, czy smakiem powietrza nad słonym morzem,
...za nowe dźwięki i melodie obcych języków, bo nie znając słów słucha się sercem,
...za przeciwności losu, które stają na drodze, bo wiem, że wraz z mężem i synem i tak je pokonamy i mam nadzieję, że Młody zapamięta, że trzeba "znaleźć sposób",
...za długie godziny spędzane w miejscach, gdzie "stawała się historia", a mój mąż potrafi o tym zajmująco opowiadać,
...za energię, która wzbiera we mnie podczas każdej podróży i mimo fizycznego wyczerpania daje siłę na kolejny rok pracy.

Na zdjęciu: Półwysep Tarchankucki • Przepiękne klify - można podejść na samą krawędź i poczuć potęgę natury, której jeszcze człowiek nie zniszczył...

Info dla Adminów: to zdjęcie niewątpliwie uda się znaleźć w internecie - dla ułatwienia podaję adres na zdjęciu - zgodnie z opisem posiadam do niego prawa autorskie.
Inga Moniakowska-Wielbo
http://www.inga.wielbo.pl

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

5
Uwielbiam podróżować i odkrywać fascynujące miejsca. Od wielu lat jestem zafascynowany krajami arabskimi, ich kulturą, architekturą, religią i językiem. Dwukrotnie zaczynałem nawet naukę arabskiego, ale pomimo szczerych
chęci moja edukacja kończyła się zawsze na kursie dla początkujących:)
Nic na to nie poradze...lubie poznawac nowe miejsca, nowych ludzi...ich historie, ich zycie..
Pociaga mnie inność, egzotyka...
Uwielbiam niezanane :)
Załączniki
DSCN7002.JPG

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

6
Podróże pozwalają nam wyrwać się z codzienności i sprawiają nam ogromną radość.
Gdybyśmy tylko mogli to każdą chwilę spędzalibyśmy na poznawaniu świata.
Dają nam satysfakcje z życia i energię do działania.
Kochamy je za to, że wzbogacają nas wewnętrznie oraz pozwalają nam spojrzeć inaczej na świat.
Dzięki nim poznajemy nowych ludzi ich obyczaje, smaki i kulturę, a także poznajemy piękne miejsca do których chętnie wracamy.
Najpiękniejsze jednak w nich jest to co bezcenne - mnóstwo pięknych wspomnień, których nikt nam nie odbierze.

Wszystkie poniższe zdjęcia są naszego autorstwa.

Pozdrawiamy M&M
KRETA, LAGUNA BALOS
KRETA, LAGUNA BALOS
KRETA, LAGUNA BALOS
KRETA, LAGUNA BALOS
KRETA, PLAŻA ELAFONISI
KRETA, PLAŻA ELAFONISI
KRETA, W DRODZE NA ELAFONISI
KRETA, W DRODZE NA ELAFONISI
Zapraszamy serdecznie na naszego bloga M&M
http://travelek24.blogspot.com/

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

7
Pozwolę sobie jeszcze raz zamieścić post jaki napisałam, bo w poprzednim nie wkleiły się zdjęcia.

Podróże to dla mnie spełnienie marzeń. Odwaga by marzyć, a następnie odwaga by sięgać po nie i je realizować. To wracanie do dzieciństwa, gdzie wyobraźnia pobudzana była jedynie przez czytanie książek. Teraz jest to możliwe. Naprawdę!

Nasza polska Karwia i piękno Morza Bałtyckiego. Ptaki, fale, piasek i zachód słońca :) marzenia podróżnika
W poszukiwaniu obiadu :)
W poszukiwaniu obiadu :)
Złote fale ciepłego morza
Złote fale ciepłego morza
zakończenie gorącego i pachnącego słońcem dnia
zakończenie gorącego i pachnącego słońcem dnia

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

8
Kocham podróże za to, że przywracają mnie do pionu, wyzwalają od narzekania, uczą radości życia i cieszenia się codziennością. Kocham je za to, że dzięki nim mogę uczyć dzieci co w życiu jest ważne i cenne, pokazać że gdy mieszka się w dżungli to do szczęścia nie potrzebny jest tablet, konsola czy najnowsza gra, tam szczęście to zabawa z innymi. Dzieci cieszą się nie z tego co mają, lecz po prostu, cieszą się życiem.

Wenezuela Indianie Warao, delta Rzeki Orinoko
DSC_2227.jpg
DSC_2227.jpg (77.42 KiB) Przejrzano 18245 razy
DSC_2236.jpg
DSC_2236.jpg (77.48 KiB) Przejrzano 18245 razy
DSC_2255.jpg
DSC_2255.jpg (26.44 KiB) Przejrzano 18245 razy
DSC_2262.jpg
DSC_2262.jpg (57.41 KiB) Przejrzano 18245 razy
DSC_2426.jpg
DSC_2426.jpg (62.22 KiB) Przejrzano 18245 razy
DSC_2436.jpg
DSC_2436.jpg (72 KiB) Przejrzano 18245 razy

Re: Konkurs- napisz za co kochasz podróże i wygraj 1200 zł

9
Podróże , to jedna z moich najcenniejszych wolności.
Kocham je za miejsca, odległe i urocze.- bo dzięki nim mogę poszerzać swoje horyzonty,
zapuścić się za kolejny zakręt,poznać nowych ciekawych ludzi.
Nie ważne , czy to romantyczny wypad , czy wielka wyprawa, bez względu na to dokąd zmierzamy,
to podróż zawsze jest źródłem najcenniejszych wspomnień.Daje nam niezliczone okazje ubogacenia,
pogłębienia i ubarwienia naszego życia.Podróże kocham właśnie za to ,że na swojej drodze poznaję
nowe obyczaje, nieznajome twarze i magiczne chwile, które zmieniają mój sposób myślenia i odczuwania.
Plejady wyzwań , przed którymi staję są sprawdzianem dla moich głębszych przekonań
poznaję lepiej wtedy kim jestem , i kim mogę być.
Załączniki
Hiszpania
Hiszpania
Hiszpania,Andaluzja
Hiszpania,Andaluzja
Hiszpania
Hiszpania
Zablokowany

Wróć do „Konkursy na naszym forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości