Nieprzeczytane posty

Pierwszy raz w Peru

1
Witam,
Właśnie dowiedziałam się, że w lipcu tego roku wybieram się na wakacje życia. 3 tygodnie w Ameryce Płd. Start i koniec w Limie. W sumie to tylko mamy zaplanowane. Teraz musimy wykreować plan całej wycieczki. Proszę o uwagi i pomoc. Gdzie szukać przewodników na miejscu ( bo obstawiam, że na zwiedzanie wszystkiego samemu możemy być zieloni) Czy macie jakieś celne, praktyczne uwagi, które może niekoniecznie znajdziemy w przewodnikach? Poza tym wracamy oddzielnie. Ja zostaję dzień sama w Peru. Zakładam, że w okolicy lotniska są hotele i po prostu prześpię jedną noc tam, zjem śniadanie i na pieszo dojdę do lotniska. Jeśli nie to proszę mnie uświadomić bym już teraz mogła zacząć się stresować i przeżywać :P
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Re: Pierwszy raz w Peru

2
gratulacje, Peru napewno ci się spodoba. co do przewodnikow to napewno natkniesz się na wiele agencji turystycznych, uwazaj tylko przy zawieraniu transakcji, w Peru jest dużo oszustw. poprzegladaj sobie blogi w sieci, napewno cos ci się przyda. nie mogę nic doradzic co do hotelu ale z pewnoscia cos znajdziesz. sama zaczelam prowadzic bloga ale zanim dojde do Peru to minie co najmniej miesiac bo my podrozowalysmy od buenos aires. aha, jesli nie mowisz po hiszpansku to radze nauczyc sie jakis podstaw, napewno się przyda.
http://vamasworld.com

Re: Pierwszy raz w Peru

5
Peru to kraj pełen kontrastów. Kraj w którym jednego dnia jesteś na 5000 m n.p.m. ubrany w 3 polary i kalesony a wieczorem przejeżdżasz na drugą stronę gór i jesteś w prawdziwej dżungli gdzie wita cię 30 stopniowa temperatura. Można tak długo. Polecam tek kraj całym sercem, którego fragment w nim zostawiłam. My zwiedzaliśmy ten kraj na własną rękę i taką opcję polecam. Znam osoby, które były tam z biurem podróży i nie zobaczyły polowy tego co ja. Machu Picchu i Cuzco to piękne miejsca ale jest wiele, wiele innych nie turystycznych w których można poznać ten kraj i ludzi takimi jakimi są naprawdę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Peru”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

cron