Nieprzeczytane posty

Re: Hiszpania Atlantic Park Hotel

2
Witaj.Odnośnie opinii hotelu.Jest dużo pozytywów więc hotel jak najbardziej ok.Jest także troszkę negatywów,głównie odnośnie niemiłego personelu,oraz troszkę przestarzałych pokoi.Są to jednak szczątkowe posty więc nie ma co się przejmować.Ogólnie hotel jak najbardziej a tak.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Hiszpania Atlantic Park Hotel

3
Wiem, że to stary post ale być może ta informacja jeszcze przyda się innym osobą, które mają zamiar zarezerwować sobie nocleg w hotelu Atlantic. Według mnie to bardzo ciekawe miejsce... byłam tam kilka razy odwiedzając Hiszpanię w wakacje i muszę powiedzieć, że to bardzo fajny obiekt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o hotelach w Hiszpanii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości