Nieprzeczytane posty

europa zachodnia o ameryka łacińska

1
cześć, wraz z żona spełniamy swoje marzenie i wyruszamy w miesięczną podróż do europy zachodniej oraz ameryki łacińskiej. W związku z tym mam kilka pytań. Czasu coraz mniej, bo wyjeżdżamy na początku listopada, a do głowy przychodzi mi coraz więcej pomysłów. Mamy już wstępny plan podróży, wiemy co na pewno chcemy zwiedzić, ale chciałbym poznać także wasze zdanie co warto zobaczyć. W europie zwiedzimy hiszpanie oraz portugalie, a w ameryce meksyk, wenezuele, kolumbie. Taki jest wstępny plan. Co z kulturą w tych regionach? Mam znajomego, który twierdzi, że ludzie są tam bardzo mili i pomocni. Ja mam pewne obawy, w końcu przejedziemy i zwiedzimy dalekie zakątki świata. Rozważam kupić ubezpieczenie, żeby w razie czego nie pozostać na lodzie. Wie ktoś może którą firmę warto wybrać? W internecie najwięcej znalazłem w link4, pzu i axa. Mówili w wiadomościach, że firmy anulował ostatnie swoje loty. Miał ktoś kiedyś tak, że z kilku zaplanowanych jeden z nich się nie odbył? Jakie konsekwencje mogę wyciągnąć w stosunku do przewoźnika? Czekam na wasze opinie i dziękuję za udzielenie jakiejkolwiek odpowiedzi.

Re: europa zachodnia o ameryka łacińska

3
Panie Damianie,
ubezpieczenie turystyczne to bardzo dobre rozwiązanie. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage.
Jeżeli będzie Pan analizował różne oferty, to warto zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze miejsca wypadku do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli wypadek zostanie spowodowany z Pana winy oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe kraje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości