Nieprzeczytane posty

salatka ziemniaczana

1
Niestety kuchnia niemiecka nie zachwyciła mnie jak dotąd żadną potrawą. Niektóre potrawy są jadalne, ale większość potraw pochodzących z tego kraju jest według mnie nie do zjedzenia. Najgorszą wydała mi się bardzo chwalona i rozpowszechniona sałatka ziemniaczana. Jak dla mnie bleeeeeeeee

Re: salatka ziemniaczana

3
Niestety Niemcy odżywiają się tak, jak i wyglądają. Nie chcę nikogo obrażać, ponieważ nie należę do ludzi, którym przeszkadza wygląd, ale dieta, którą preferują Niemcy ma zgubny wpływ na ich zdrowie i wygląd. Nawet zwykłe spaghetti, przyrządzone przez Niemca, ma chyba ze dwa razy więcej niż przeze mnie :) Ja także nie przepadam za ichniejszą tłustą kuchnią;(

Re: salatka ziemniaczana

4
Calineczko, masz zupełną rację. Zawsze jak przyjeżdża zaprzyjaźniona rodzinka z Niemiec to sobie myślę, że oni wszyscy są bardzo niscy i szerocy :P Ale co się dziwić, skoro te wszystkie gęste zupy, tłuste sosy i sałatki z majonezem są takie kaloryczne...

Re: salatka ziemniaczana

5
Jedyną potrawą tej kuchni jaka mnie osobiście urzekła to ciasto cebulowe. Można powiedzieć, że jest to ciasto drożdżowe z boczkiem i zeszkloną cebulką na górze. Oczywiście całość zrobiona na słono. Pyszne i wcale nie tak kaloryczne. Jednak macie rację. Niemcy są gorsi od nas jeśli chodzi o tłustość kuchni.

Re: salatka ziemniaczana

10
Ciekawy przepis na pewno sie przyda
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia niemiecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości