Nieprzeczytane posty

Re: Relacja Malediwy 2010-Sun Island resort

21
admin - mam pytanie dotyczące Waszej podróży. Przeczytałam relację i zaważyła ona na moim wyborze atolu/wyspy:)
Pisałeś o tym, że dostaliście dobrą cenę na ten pobyt. Czy możesz podać mi namiary na biuro na Sri Lance, z którego usług korzystaliście przy okazji wycieczek i Malediwów? Bilety główne już mamy (Frankfurt-Colombo-Male-Colombo-Frankfurt), tak więc interesują mnie wycieczki na miejscu na Sri Lance, oraz oczywiście Malediwy. O ile nad Sri Lanką mogę skupić się nieco później, o tyle Malediwy nieco mnie "niepokoją" (chodzi o koszt). Polecimy tam tak czy inaczej, ale nie chciałabym wylądować na którejś z pobliskich Male wysepek, gdzie można wyszukać w miarę dobre ceny, a później mieć problem z wyjściem w stroju na plażę (mam na myśli wyspy zamieszkałe przez "tubylców"). Jeśli już tam lecimy, to muszą to być prawdziwe Malediwy, czyli RAJ:)...niestety kosztuje słono:( Będziemy tam 3 dni + 1 dzień na Male. No właśnie, tu kolejne pytanie: jak już wylądujemy hydrolotem z wyspy na Male, to jak dostaniemy się na wyspę z hotelami? To będzie piątek, a z tego co wyczytałam prom pływa 6 razy w tygodniu, za wyjątkiem piątku :(
pozdrawiam

Re: Relacja Malediwy 2010-Sun Island resort

24
grażka pisze:admin - mam pytanie dotyczące Waszej podróży. Przeczytałam relację i zaważyła ona na moim wyborze atolu/wyspy:)
Pisałeś o tym, że dostaliście dobrą cenę na ten pobyt. Czy możesz podać mi namiary na biuro na Sri Lance, z którego usług korzystaliście przy okazji wycieczek i Malediwów? Bilety główne już mamy (Frankfurt-Colombo-Male-Colombo-Frankfurt), tak więc interesują mnie wycieczki na miejscu na Sri Lance, oraz oczywiście Malediwy. O ile nad Sri Lanką mogę skupić się nieco później, o tyle Malediwy nieco mnie "niepokoją" (chodzi o koszt). Polecimy tam tak czy inaczej, ale nie chciałabym wylądować na którejś z pobliskich Male wysepek, gdzie można wyszukać w miarę dobre ceny, a później mieć problem z wyjściem w stroju na plażę (mam na myśli wyspy zamieszkałe przez "tubylców"). Jeśli już tam lecimy, to muszą to być prawdziwe Malediwy, czyli RAJ:)...niestety kosztuje słono:( Będziemy tam 3 dni + 1 dzień na Male. No właśnie, tu kolejne pytanie: jak już wylądujemy hydrolotem z wyspy na Male, to jak dostaniemy się na wyspę z hotelami? To będzie piątek, a z tego co wyczytałam prom pływa 6 razy w tygodniu, za wyjątkiem piątku :(
pozdrawiam
Witaj.

Jeśli chodzi o naszą wycieczkę (mam namyśli Malediwy) to wszystko załatwialiśmy przez biuro. Nie wiem czy Sun Island jest dobrym rozwiązaniem jeśli zamierzacie zostać na Malediwach tylko 3 dni ponieważ Sun jest usytuowane bardzo daleko i sam transport sporo kosztuje. Proponuje zatem wybrać jednodniową wycieczkę z przewodnikiem po Male będąc na miejscu natomiast jeśli chodzi o kilku dniówkę spróbuj coś z ofert last w naszych biurach ( zazwyczaj transport na wyspy mają wliczony). Możesz także porównać ceny ze stronami resortów i będziesz miała porównanie gdzie wyjdzie taniej. Co do promów to pływają różnie, myślę że lepiej będzie jak zapytasz się najpierw w biurze i porównaj ceny a jeśli wyjdzie za drogo bądź bez promu będziemy coś szukać dla ciebie
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Relacja Malediwy 2010-Sun Island resort

25
Nie ukrywajmy że ostra akcja z tymi Malediwami, ja z przyjemnością pojechał bym na takiego Tripa. No ale kasa, niestety dość ciężko jest się dostać tam za rozsądne pieniądze. Ceny nie są super przystępne 600 euro/dolków za kurs OWD - OMG!. W Egipcie 300-350 i woda nie jest taka piękna i przejrzysta, no ale naprawdę fajna.

ps. wyścigi krabów mnie rozwaliły :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Malediwy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron