Nieprzeczytane posty

Re: Relacja Sri Lanka wrzesień 2010

11
Adminie gratulacje dla ciebie i Twojej wybranki.
Pomysł na ślub i honeymoon wspaniały :D .
Co na to rodzina z Polski - ominął ich tradycyjny ślub ;) .
Cieszę się , że młode pokolenie Polaków może właśnie w taki sposób brać ślub. Macie wybór, myśmy go nie mieli :( . Może moje córki zrobią podobnie :) . Wspomnienie na całe życie, co prawda brak sztachet i kłótni rodzinnych ale myślę, że to jest prawdziwe wesele.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Re: Relacja Sri Lanka wrzesień 2010

12
Bardzo dziękuje,rodzina była ale tylko ta najbliższa.Co do dalszej rodziny to będzie małe przyjęcie po przylocie do Polski.Twoim córkom również życzę takiego ślubu i równie magicznego miejsca na miesiąc miodowy. :) :) To fantastyczne przeżycie,które za zawsze pozostaje w pamięci.
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Relacja Sri Lanka wrzesień 2010

13
dijonka pisze:adminie na moja relacje ze slubu sie nie doczekacie, no chyba ze jakas odnowiona ;) bo ja juz jestem mezatka z kikuletnim stazem, zreszta bardzo szczesliwym. Nasz slub tez byl w wymarzonych dla nas miejscu a podroz poslubna nie byla egzotyczna ale nie mniej oryginalna bo byl to przejazd wynajetym fordem mustangiem slynna route 66 :D od Springfield do Santa Monica, nie byla to calkowicie pelna trasa powinna sie zaczynac od Chicago ale zaczelismy nasza podroz od NY wiec tak bylo wygodniej.
Rzekł bym nawet o wiele bardziej oryginalna,choć nie chodzi przecież o to która wycieczka bardziej a która mniej..Twoja podroż poślubna musiała być naprawdę niesamowita.Dziwie się tylko ze nie opisałaś jej jeszcze na naszym forum ;) ;)


Czekamy zatem Dijonka :D :D :D
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/

Re: Relacja Sri Lanka wrzesień 2010

14
Tak jak obiecałem video oraz prezentacja zdjęć wprost ze Sri Lanki w temacie poniżej

viewtopic.php?f=366&t=700
Zobacz, naszą wyjątkową książkę Sekretne miejsca w Europie , w której znajdziecie miejsca, których w większości nie ma na mapach ani w przewodnikach. Ta wyjątkowo rzadka publikacja ujrzała światło dzienne po blisko pięciu latach poszukiwań. To idealna propozycja dla wszystkich, nie tylko tych kochających podróże, link do książki https://podroze.org.pl/product/sekretne ... w-europie/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Indie, Sri Lanka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości